Kodėl GTA 5 Yra Puiki Gimimo dienos Dovana

Iki šiol jūs turbūt išgirdote žiniasklaidos audrą apsupimas paleidimo video žaidimo Didysis Vagystės Automobilis 5. Jūs negalėtumėte būti žaidėju, ir jūs negalėtumėte pasiekti, kodėl labai daug paauglystės ir visiškai apsiplunksnavo, suaugę žmonės leidžia valandas diena, sėdėdami vaidindamas pagrindinį vaidmenį televizijoje, užmušdami žmones ar vogdami automobilius ar kažką. Tai atrodo ganėtinai šiurpu. Bet jūs neturite gauti to - ką jūs tikrai turite padaryti, yra pirkinys jūsų draugas ar giminaitis žaidimas jų Gimimo dieną, jei jie jau nenupirko to!

Taip, kas taip ypatinga apie GTA 5?

Jei jūs neužsiėmėte su video žaidimais nuo smarvės ar Pac-vyro dienų, jūs turbūt nesuprantate tik, kaip pažangus šitie mini pasauliai televizijoje tapo. Didysis Vagystės Automobilis nėra tiek daug žaidimas, kaip tai yra virtuali tikrovė. Rūšis vieną kartą tiktai vaizduotas Mokslinės fantastikos kino filmuose.

Taip tai smurtinis, bet tai yra taip pat artistiškas šedevras ir avangardinė technologijos dalis. Grafiškai tai yra apie kaip šalia tikro gyvenimo, kadangi jūs galite pasiekti. Išmintinga detalė, tai tiesiog užimantis kvapą.

Rockstar nustatė pagrindą laužančią frančizę su Didžiuoju Vagystės Automobiliu, kurį visi pradėjo prieš daugiau kaip 10 metų. Žaidimai yra pripažinti žaidžiančioje pramonėje, ypač GTA 3, tam, kad pakeistų iš pagrindų būdą, kuriuo mes žaidžiame žaidimus.

Jūs matote, kur žaidimai turėjo papratimą būti apriboti iki taisyklių sąvado apibrėžto iš anksto konteksto viduje, GTA gamintojai yra pionieriai "atidaryto pasaulio" gameplay. Reikšmė jie suprojektavo visus miestus nuo to, kur gameplay vyksta, ir žaidėjas gali ištirti šią didelę detalę laisvai, kada nors neturėdama pradėti apibrėžtų iš anksto istorijos elementų.

GTA 5 padeda žaidėjus į labai tikslų perdavimą LA, ir nuo ten iš tikrųjų yra jų reikalas, iki ko jie pasiekia. Jūs galite nupirkti tatuiruotes, dūmų kanapė (ei, tai teisėta Kalifornijoje su gydytojo pastaba), nueikite į teminius parkus ar kiną, skydive, ištirkite užmiestį ir kalnus, medžioklę, nupirkite namus ir kitus dalykus. Sąrašas yra nesibaigiantis, tačiau smagus atvyksta, laužydamas įstatymą, vogdamas automobilius, ir užmušdamas žmones. Jūs galite iš esmės padaryti kažką, kuris jūs galite tikrame gyvenime. Ir tai yra visa to žavumas.

Pavadinkite tai atitrūkimu nuo tikrovės, pavadinkite tai agresijos parduotuve be pasekmių tikro gyvenimo - kad ir kas tai yra, tai yra malonumas, ir jei jūs perkate grynųjų pinigų surištą žaidėją kopija jų Gimimo dieną, jie galėtų tik mylėti jus tiek daug, kiek to žaidimas!