IRS Primena, kad Klientai Būtų Apdairūs Telefoninės Apgaulės

IRS išleido pareiškimo spaudai įspėjimą tebevykstančios telefoninės suktybės, kuri melagingai grasina žmonėms į jautrios informacijos atskleidimą. IRS pradžioje įspėtas prieš suktybę 2013 m. spalio. Iki kovo 20-osios, tai gavo daugiau kaip 20 000 suktybės pavyzdžių pranešimus. Svarbiausias daiktas, kad žinotų yra, kad IRS niekada neprašo kreditinės kortelės, debetinės kortelės, ar kortelės informacijos, už kurią mokama į priekį, per telefoną. Tai visada išsiųs raštišką pranešimą per Amerikos paštą.

Kas yra suktybė?

Scammers apsimeta IRS tarnautojais per telefoną ir tipiškai reikalauja vieno iš dviejų daiktų: ar tai, kuris jūs esate priskirtas į reikšmingą mokesčio grąžinimą ar kad jūs įsiskolinate pinigus IRS. Jie naudoja bendrus pavadinimus, kad identifikuotų save ir gali net žinoti paskutinius keturis jūsų Socialinės apsaugos skaičiaus vienaženklius skaičius. Suktybė gali net tęstis į elektroninį paštą atrodo, kuris yra oficialus susirašinėjimas nuo IRS.

Šitie scammers yra dažnai agresyvūs, pastangose įbauginti jus į pasakojimą jiems jūsų asmeniniai duomenys. Jie dažnai grasina suėmimui, deportacijai, ar jūsų licencijos praradimui. Kai kuriais atvejais, paskesnis paklausimas gali įvykti nuo kažko simuliuojančio, kad bus nuo policijos skyriaus ar DMV. Visais atvejais, Pašnekovo telefonu asmens tapatybės dokumentas gali būti sufalsifikuotas, kad atstovautų skaičiui vietos, nuo kurios jie tvirtina skambinti. Pašnekovai telefonu gali turėti foninį triukšmą, kuris atrodo panašus į paklausimo centro aplinką, kad toliau sukurtų įspūdį, kad jie yra nuo IRS.

Kas yra pavojingas?

Tuo metu, kai ši suktybė gali įvykti bet kam, neseni imigrantai, ypač, dažnai krisdavo auka suktybei. Tai gali būti dėl grasinančios gamtos pokalbių telefonu, kurie gąsdina imigrantus, kurie nenori susidurti su deportacija.

Ką jūs turite padaryti, jei jūs gaunate paklausimą?

Jei jūs manote, kad jūs galite įsiskolinti mokesčius IRS, susisiekite su IRS tiesiogiai apie klausimą. Jei jūs esate gana įsitikinęs, kad jūs neįsiskolinate mokesčių IRS, kviečiate TIGTA (Iždo Vyriausiasis inspektorius Mokesčio Administracijai) 1-800-366-4484, kad praneštumėte pokalbį telefonu. Nesvarbu, kas, jei jūs gaunate šios gamtos pokalbį telefonu, susisiekia su Federaline prekybos komisija per jų "FTC Nusiskundimo Padėjėją" www.ftc.gov .

Jei jūs gaunate paklausimą nuo kažko tvirtinančio būti nuo IRS, atsiminkite, kad IRS niekada neskambins, kad paklaustų jūsų:

Asmeninė ar finansinė informacija

PIN skaičiai

Slaptažodžiai

Konfidenciali informacija finansiniams pranešimams