Pajamų mokesčio Planavimas Didelį Turtą

Jei lauko tikslai netikėtai būtų ti keturių punktų verti, ir nusileidimas buvo verta penki, futbolo treneriai pakeistų savo strategijas. Šis tipas pakeitimo laimėjimo įvyko turto planavimo lauke, bet daug žmonių tęsia naudoti savo seną playbooks.

Nesenos pajamos ir paveldėjimo mokesčio atnaujinimas sureguliavo, kaip planavimo žaidimas turi būti žaistas. Jei jūsų turto planas buvo projektuotas anksčiau, negu jie įsigaliojo, peržiūrėdami, kaip jūs suformuojate savo turtą, galėjo išgelbėti jus dešimtys tūkstančių, ar net milijonai, dolerių.

Besikeičiančios Taisyklės

Kad suprastume šituos taisyklės pakeitimus, mes turime atsisukti iki 2000 metų. Federalinį paveldėjimo mokestį, tiktai pritaikytą turtui milžiniški 675.000$ ir, įkrovė pagal normas iki 55 procentų. Ilgalaikiai kapitalo pelnai buvo apmokestinti 20 procentų. Nuo tada, kiekis, kuris gali praeiti laisvas nuo paveldėjimo mokesčio dreifavo aukščiau, į $5,43 milijonų 2015, ir aukščiausia paveldėjimo mokesčio norma išmetė 40 procentų. Antra, aukščiausia įprasta 39.6 procentų pajamų mokesčio norma, kai kartu su 3.8 procentų Grynu Investiciniu Pajamų mokesčiu yra dabar aukštesnis negu federalinė paveldėjimo mokesčio norma.

Nors aukščiausia 23.8 procentų mokesčio už kapitalo prieaugį norma (kai, apimdama 3.8 procentų Gryną Investicinį Pajamų mokestį), lieka mažiau, negu paveldėjimo mokesčio norma, šitie mokesčių tarifo diferencialo pakeitimai gali žymiai pakeisti geriausius finansinius žingsnius turto planavime. Tuo metu, kai paveldėjimo mokestis turėjo papratimą būti pavojingu žaidėju, kad saugotų, dabar pajamų mokesčiai gali būti lygiu ar labiau didžiuoju priešininku.

Be mokesčių tarifo pakeitimų, didžiausias išsivystymas, į kurį daugumos žmonių turto planai neatkreipia dėmesį yra palyginti nauja taisyklė, žinoma kaip mobilumo rinkimai. Anksčiau, negu taisyklė buvo priimta 2011, jei sutuoktinis mirė, nenaudodamas jo ar jos pilno atleidimo, nenaudotas atleidimas buvo prarastas. Tai buvo pirminė priežastis, labai daug turto planų sukūrė pasitikėjimą ant pirmo sutuoktinio mirties. Mobilumas leidžia nenaudotai vieno sutuoktinio $5,43 milijonų asmeninio atleidimo daliai perkelti į išlikusį asmenį. Vedusi pora dabar efektyviai turi jungtinę atleidimo vertę dukart atskiras atleidimas, kurį jie gali panaudoti bet kokiame būde, aprūpina geriausią mokesčio naudą. Mobilumas yra tiktai pasiekiamas, jei paveldėjimo mokesčio sugrįžimas yra registruotas savalaikis pirmam sutuoktiniui, kuris miršta.

Iš federalinio mokesčio požiūrio, jei vedusi pora laukia pirmas sutuoktinis, kuris mirtų su mažiau kaip $5,43 milijonų vertingų dalykų, pasitikinčių mobilumu, yra gyvybinga strategija tam, kad sumažintų mokesčius ir maksimizuoti turtą, einantį pas poros įpėdinius. Turto planavimas šeimas su mažiau kaip $10,86 milijonų vertinguose dalykuose yra dabar daug daugiau apie laidavimą, kad turtas yra paskirstytas pagal poros norą ir su laipsniu kontrolės, kurią jie nori palaikyti, negu tai yra apie mokesčių gelbėjimą. Tačiau, valstybiniai paveldėjimo mokesčiai gali komplikuoti paveikslą todėl, kad jie gali prisitaikyti prie mažesnio turto.

Apačioje yra daug žaidimų, kuriuos šeimos, kurios bus priklausančios paveldėjimo mokesčiui turi svarstyti, kad optimizuotų jų mokesčius šiandienėje aplinkoje. Nors daugelis technikos pažįstama, būdas, kuriuo jie yra naudojami pasikeitė.

Nauji Turto Planavimo Žaidimai

Įgaliojimas Jūsų Plano "Gynėjo"

Sėkmingas gynėjas turi kietą grupę trenerių, suteikiančių jam vadovavimą, bet yra taip pat leistas galvoti ant jo kojų. Panašiai, turto gynėjui, testamento vykdytojui ar patikėtiniui, turi duoti struktūrą, kuris priimti jo ar jos sprendimus bet taip pat ir lankstumą dėl kuris žaidimas bėgti. Šiandieniai turto planavimo dokumentai turi pripažinti, kad taisyklės ar asmens situacija gali pasikeisti tarp laiko dokumentų, yra pasirašyti ir mirtis ar kitas atvejis, kuris atneša jiems į padarinį. Lankstumas gali būti įvykdytas, aiškiai suteikdamas testamento vykdytojui ir patikėtiniams su valdžia padaryti tam tikrus mokesčio rinkimus ir teisę neigti vertingus dalykus, kurie gali leisti patikėtiniams išspręsti turtą efektyvesniame mokesčiu būde. Testamento vykdytojo įgaliojimas turi savo pavojus, bet kietos patarėjų palaikymo komandos statyba padės garantuoti, kad jis ar ji ima reikiamus žingsnius, kad tinkamai valdytų turtą.

Maksimizuokite Vertę Savo Pagrindo Reguliavimo

Tai yra paplitęs suklydimas, kad visą gyvenimą trunkančios dovanos automatically mažina jūsų paveldėjimo mokesčio atsakomybę. Kadangi dvi perkėlimo mokesčių sistema yra suvienyta, visą gyvenimą trunkančios dovanos iš tikrųjų tik mažina kiekį, kuris gali praeiti be mokesčių mirtyje. Visą gyvenimą trunkančios dovanos įvykdo ribinį turto perkėlimą tiktai, kai mokesčių mokėtojas daro dovaną, ir ta dovana vertina už aukotojo turto ribų. Praeityje, žmonės apskritai norėdavo padaryti dovanas kaip galima anksčiau, bet tai nėra daugiau visada efektyviausia strategija dėl pajamų mokesčio pašalpos palikti testamentu vertingus dalykus.

Vienas didelis skirtumas tarp gyvenimo trukmės pateikimo ir perkėlimo ant mirties yra kelias, kuriame kapitalo pelnai yra apskaičiuoti, kai gavėjas parduoda vertingus dalykus. Su įvertintų vertingų dalykų dovanomis, gavėjai yra apmokestinti ant skirtumo tarp cedento kainos pagrindo, tipiškai kiekis aukotojas, užmokėtas už vertingą dalyką, ir komercinę kainą. Paveldėtų vertingų dalykų kainos pagrindas yra sureguliuotas į teisingą rinkos vertę vertingų dalykų savininko mirties data (ar, keliais atvejais, po šešių mėnesių).

Išsirinkdamas, kuriuos vertingus dalykus duoti įpėdiniams, ypač svarbu padaryti visą gyvenimą trunkančiomis dovanomis vertingų dalykų su labai žemu įvertinimu ir laikyti ant labai įvertintų vertingų dalykų iki mirties. Jei pasipelnytojas paveldi vertingą dalyką, kuris turėjo 100.000$ įvertinimo aukotojo mirtyje, pagrindo reguliavimas gali sutaupyti 23.800$ federaliniuose pajamų mokesčiuose palyginti su tuo, jei pasipelnytojas gavo tą patį turtą kaip visą gyvenimą trunkanti dovana. Deja, pagrindo reguliavimas ant mirties dirba abu keliai. Jei paliktas testamentu vertingas dalykas prarado 100.000$ tarp laiko, tai buvo nupirkta ir savininko mirtis, gavėjo kainos pagrindas bus sumažintas lig einamosios teisingos turto rinkos vertės. Todėl, palanku suprasti bet kokius kapitalo nuostolius prieš mirtį jei galimas.

Laikydamasi ant įvertintų vertingų dalykų, kol mirtis neprašo pajamų mokesčio tikslų, bet negalėtų būti patartina, jei vertingas dalykas yra koncentruota padėtis ar daugiau ne tinka su jūsų visaapimančiais portfelio tikslais. Šitiems vertingų dalykų tipams, tai verta analizuoti, ar mokesčio už kapitalo prieaugį kaina yra verta užsitraukti tuoj pat ar jei jūs turite persekioti kitą strategiją, tokią kaip genėjimas, dovanojimas vertingo dalyko į geraširdiškumą ar turto keičiamam fondui prisidėjimą.

Pasirinkimas nefinansuoti kredito pastogės pasitikėjimo ant pirmo sutuoktinio mirties yra puikus pavyzdys maksimizuoti pagrindo reguliavimo vertę. Šitas pasitikėjimas būdavo tipiškai finansuojamas ant pirmo sutuoktinio mirties, kad garantuotų, kad niekas iš pirmo sutuoktinio atleidimo nenuėjo praleisti. Kadangi mobilumo taisyklės leidžia išgyvenančiam sutuoktiniui panaudoti neseniai mirusio sutuoktinio nenaudotą atleidimo kiekį, nėra daugiau būtina finansuoti kredito pastogės pasitikėjimą. Vietoj to, visų vertingų dalykų leidimas praeiti išgyvenančiam sutuoktiniui tiesiogiai leidžia jums sugauti netikras viršuje pagrinde vertingiems dalykams ant pirmo sutuoktinio mirties, ir paskui kito po to antro sutuoktinio. Priklausomai nuo kiekio įvertinimo ir laikas tarp dviejų sutuoktinių mirčių, santaupos gali būti esminės.

Metinis Gifting

Metinių dovanų sukūrimas yra tradicinė strategija, kuri lieka patraukli šiandien. Be to, į $10,86 milijonų, kuriuos pora gali atiduoti per jų gyvenimo trukmę ar mirtyje, yra taip pat tam tikros "nemokamo malonumo" situacijos, kur dovanos nesitiki į šią visą sumą. Jūs galite padaryti dovanas iki metinio pašalinimo kiekio, šiuo metu 14.000$, į neribotą skaičių asmenų, ir jūs galite dvigubinti šį kiekį, rinkdamas dovanos skilimu po dovanojimo mokesčio sugrįžimo, ar turėdamas jūsų sutuoktinį daro atskiras dovanas tiems patiems gavėjams.

14.000$ perdavimas galbūt neatrodo kaip reikšmingas paveldėjimo mokestis, planuodamas strategiją kažko su daugiau kaip $ 11 milijonų, bet skaičiai gali sudėti skubiai. Pavyzdžiui, jei vedusi pora turi tris vedusius suaugusius vaikus, iš kurių kiekvienas turi du jų savo vaikus, pora galėjo perleisti 336.000$ šitiems giminaičiams kasmet, naudodama tik jų metines lengvatas. Jei gavėjai investuoja šituos fondus, būsimas įvertinimas taip pat kaupiasi už aukotojų turto ribų, ir pajamos gali būti apmokestintos pagal žemesnes normas.

Prisidėjimas metinių pašalinimo dovanų 529 Plano išsimokslinimo taupomosioms sąskaitoms šešiems vaikaičiams gali pagreitinti gifting procesą ir padidinti pajamų mokesčio pašalpą. Ypatingi rinkimai leidžia jums priekinei naštai penkerių metų vertę metinių pašalinimo dovanų į 529 Planą, kuris šiuo metu leistų 840.000$ visose dovanose šešiems vaikaičiams. Šiame scenarijuje, seneliams neleistų padaryti bet kokias dovanas be mokesčių vaikaičiams per kitus ketverius mokesčio metus. Kadangi vertingi dalykai 529 Plane pasidaro mokesčiu atidėti, ir atitraukimas kompetentingoms mokomosioms išlaidoms yra be mokesčių, jūs galite suprasti esmines pajamų mokesčio santaupas čia. Jei jūs manote, kad vienintelis pranešimų vystymasis yra 4 procentų kapitalo pelnai, kurie yra suprantami kasmet, kuris yra apytiksliai 8.000$ priežastis kasmetinėse pajamose federalinės mokesčio santaupos per metus, manydamas, kad aukotojas yra aukščiausiuose mokesčių laipteliuose.

Jūs galite taip pat užmokėti studento mokymą tiesiogiai kolegijai ar universitetui, kadangi šitie užmokesčiai yra atleisti nuo dovanojimo mokesčio. Ši išimtis prisitaiko prie medicinos išlaidų ir sveikatos draudimo premijų be to, iki tol, kol užmokesčiai yra padaryti tiesiogiai tiekėjui.

Su sąlyga, kad metinės pašalinimo dovanos nepaveikia $ 5,43 milijonų visą gyvenimą trunkančio atleidimo, aš rekomenduoju daryti šitas dovanas anksti ir dažnai, bet nepamirštu atiduoti grynuosius pinigus ar vertingus dalykus, kurie labai nedaug suprato įvertinimą. Kuo anksčiau jūs darote dovaną, tuo daugiau laiko vertingi dalykai turi įvertinti ir mokesčio pajamos gavėjui.

Visą gyvenimą trunkantis Geraširdis Pateikimas

Anksčiau aš paminėjau, kad jūs norite išvengti atiduoti įvertintą saugumą per jūsų gyvenimo trukmę. Išimtis į tą taisyklę yra dovana geraširdiškumui. Aukodamas įvertintą saugumą, kurį jūs laikėte daugiau kaip vienerius metus, jūs galite gauti geraširdį išskaitymą rinkos vertei saugumo ir taip pat išvengti mokėti mokestį už kapitalo prieaugį, kurį jūs užsitrauktumėte, jei jūs turėtumėte parduoti vertingą dalyką.

Jei jūs žinote, kad jūs turite geraširdžius ketinimus, efektyviau paaukoti įvertintą saugumą anksčiau gyvenime, o ne mirtyje, nuo darbo taip nuneša būsimą įvertinimą vertingų dalykų nuo jūsų turto.

Naudojant Pasitikėjimą, kad Padidintų Efektyvumą Perkėlimo

Gyvenimo trukmės perkėlimas į standartinį neatšaukiamą pasitikėjimą daugiau taip nesikreipia, kadangi jie turėjo papratimą būti, dabar, kai paveldėjimo mokesčio norma yra artimesnė kapitalo pelnų normai. Vertingi dalykai, perleisti neatšaukiamam pasitikėjimui per dovanojančiojo gyvenimo trukmę tipiškai, negauna pagrindo netikras viršuje ant dovanojančiojo mirties. Todėl, nustatymas, ar tai žaviau, kad padarytų visą gyvenimą trunkantį perkėlimą ar palikimą testamentu specifine aplinkybe reikalingas sukūrimo prielaidų ir galimų rezultatų analizavimo.

Vis dėlto, finansavimas tam tikro pasitikėjimo sujungimu su kita planavimo technika gali padidinti planavimo efektyvumą. Tyčia su defektais dovanojančiojo pasitikėjimas (IDGT) yra vienas iš žaviausių tipų pasitikėjimo turto perkėlimo tikslais, todėl, kad su aukotoju elgiasi kaip savininkas patikėtų vertingų dalykų pajamų mokesčio tikslais, bet ne turtu ir dovanojimo mokesčio tikslais. Su defektais dovanojančiojo pasitikėjimas yra ignoruotas valstybės vientisumas mokesčio tikslais, tokiu būdu bet kokios pajamos, kad pasitikėjimas uždirba yra apmokestinamos dovanojančiajam. Mokėdamas mokestį patikėtoms pajamoms, dovanojantysis efektyviai perleidžia papildomą turtą pasipelnytojui.

Kita populiari strategija yra dovanojančiajam, kad priverstų žemą palūkanų normą skolinti į su defektais dovanojančiojo pasitikėjimą. Pasitikėjimas tada investuoja fondus. Kol pasitikėjimo portfelis dirba geriau už palūkanų normą, kurią įkraunama paskoloje, papildomas vystymasis yra pakeistas į pasitikėjimą be perkėlimo mokesčio pasekmės.

Vienas iš bendrų būdų priversti pasitikėjimą būti tyčia su defektais yra patikėtam dokumentui, kad leistų dovanojančiajam išsaugoti valdžią pakeisti vertingais dalykais, laikytais pasitikėjimo kitiems vertingiems dalykams. Pasitikėjimo manymas turi šią sąlygą, tai labai galinga į kaip įprasta keitimą, labai įvertino vertingus dalykus, laikytus pasitikėjimo, kuris neturės teisę pagrindui netikras viršuje su vertingais dalykais lygios vertės, laikytos dovanojančiojo, kurie turi mažai į jokį įvertinimą, tokį kaip grynieji pinigai.

Užuot finansavęs kredito pastogės pasitikėjimą ant pirmo sutuoktinio mirties, išgyvenantis sutuoktinis galėtų nuspręsti gauti visus vertingus dalykus tiesiai ir paskui nedelsiant finansuoti IDGT, kuris apima valdžią pakeisti vertingais dalykais. Pasitikėjimo pajamos būtų apmokestintos išgyvenančiam sutuoktiniui, atsižvelgdamos į papildomą turto perkėlimą, ir dovanojantysis galėjo panaudoti apsikeičiančią valdžią sumažinti prarasto pagrindo reguliavimo pajamų mokesčio kainą.

Bet kokia perkėlimo technika, tokia kaip dovanojantysis išsaugojo anuiteto pasitikėjimą (GRAT), kuris leidžia, kad aukotojas, kad perleistų vertingus dalykus, nekurdamas dovanos yra taip pat vertingas, kadangi tai padeda išsaugoti visą gyvenimą trunkantį atleidimo kiekį tiek kiek įmanoma, tokiu būdu maksimizuojant vertingus dalykus, kurie gali turėti naudos iš pritaikyto pagrindo.

Pagaliau, pasitikėjimas gali būti naudingas laikymui vertingų dalykų toli nuo jūsų turto, kuris niekada neturėjo būti įtrauktas į tai. Pavyzdžiui, turtingi asmenys turi apskritai pirkti gyvybės draudimą per neatšaukiamą pasitikėjimą, o ne tiesiogiai apdrausto asmens vardu. Gyvybės draudimas, valdytas mirusiųjų, yra includible jų apmokestinamame turte. Kurdamas pasitikėjimą, finansuotą per metines pašalinimo dovanas ir turėdamas pasitikėjimą, perka politiką, jūs galite garantuoti, kad paveldėjimo mokestis neima 40 procentų politikos pajamų.

Išvenkite Mokėti Paveldėjimo mokestį ant Pajamų mokesčio

Tuo metu, kai trukmė "pajamos dėl mirusiojo" (IRD) galėtų būti miglota, svarbu suprasti tai, kadangi tai yra vienas iš blogiausių reikalų mieste. IRD yra pajamos, į kurias mirusysis buvo priskirtas, bet negavo anksčiau mirties. Tuo metu, kai neapmokėtas atlyginimas ir priaugusios palūkanos yra bendri pavyzdžiai, didžiausias pavojų melas su išėjimo į pensiją pranešimais ir anuitetais.

Išėjimo į pensiją pranešimai, toks kaip 401 (k) s ir tradicinės Airijos respublikonų armijos, yra tipiškai finansuojami su ikimokestiniais pinigais ir apmokestinami po mirusiojo paveldėjimo mokesčio sugrįžimo jų rinkos vertėje mirusiojo mirties data. Tačiau, todėl, kad jie yra ikimokestiniai vertingi dalykai, pasipelnytojas galų gale turi užmokėti mokestį pajamoms prieš to gavimą. Paprastame pavyzdyje, jei mirusysis turi $ 1 milijono Airijos respublikonų armiją, kuri yra apmokestinama po paveldėjimo mokesčio sugrįžimo 40 procentų 2014, gavėjas taip pat turėtų užmokėti papildomą mokestį atitraukimui nuo Airijos respublikonų armijos, kai jis gauna tai. Nepriimdamas jokio vystymosi vertingų dalykų ir kad pasipelnytojas yra aukščiausiame pajamų mokesčio skliauste, apmokestintame pagal 39.6 procentų normą, gavėjas turėtų užmokėti 396.000$ pajamų mokestį dėl palikimo testamentu, ir turtas užmokės 400.000$ paveldėjimo mokesčio. Tai yra viso mokesčio priežastis 796.000$ nuo $ 1 milijono vertingų dalykų. Palyginkite tai su apmokestinamu pranešimu, kuriame vertingi dalykai sureguliuotų savo kainos pagrindą į teisingą rinkos vertę mirties data, tokiu būdu gavėjas tipiškai neturi mokėti daug, jei niekas, pajamų mokestis, kad gautų prieigą prie vertingų dalykų. Todėl, mokestis tiktai būtų $ 400.000 - apytiksliai pusė kiekio, pritaikyto Airijos respublikonų armijai.

Papildomas mokestis yra truputį perdėtas pavyzdyje virš, todėl, kad paveldėjimo mokestis, užmokėtas ant IRD, gali būti išvardintu papunkčiui išskaitymu, kuris nėra priklausantis 2 procentų grindims. Vis dėlto, tai iliustruoja punktą, kad geriau sumažinti IRD ir išplaukiantį dvigubą apmokestinimą jei galimas.

Tai gali turėti prasmę paimti dalijimą nuo jūsų savų ikimokestinių pranešimų tam tikrose situacijose, todėl, kad pajamų mokesčio per jūsų gyvenimą mokėjimas leidžia jums sumažinti jūsų galutinį paveldėjimo mokesčio neapsaugojimą. Tradicinių išėjimo į pensiją pranešimų Roth pranešimams pavertimas gali taip pat padėti maksimizuoti jūsų turto vertę. Dauguma žmonių norės išvengti anuitetų taip pat, net tik dėl jų tipiškai aukštų mokesčių, bet todėl, kad su jais elgiasi kaip IRD ir negauna pagrindo reguliavimo ant savininko mirties.

Teisingas žaidimas jūsų turto planui tapo labiau net specifinis jūsų situacijai: kur jūs gyvenate, kaip jūs investuojate kapitalą, jūsų laukiama gyvenimo trukmė, jūsų tikslai ir prioritetai, ir jūsų būsimi gyvenimo planai. Be atsakymo "vienas dydis pritaiko visus", svarbu valdyti finansinį projektavimą, kad suprastų abu pajamos ir jūsų pasirinkimų perkėlimo mokesčio pasekmės, tokiu būdu jūs galite nustatyti geriausius žingsnius savo situacijai. Įsitikinkite, kad jūs turite kažką ant savo komandos, kuri gali tiksliai analizuoti tuo, kas geriausia jūsų situacijai ir, svarbiausia, laikyti jūsų strategiją lanksčią.