Žaidžiantis Kompiuteriai mažiau kaip 1000$

Yra daug žaidėjo asmeninių kompiuterių tipų. Apie tiek, kiek yra tipų žmonių, kurie žaidžia juos. Todėl, taip pat kaip yra dar daug automobilių, kurie kainuoja mažiau kaip 30.000$ negu yra automobilių, kurie kainuoja daugiau kaip 30.000$, yra šimtai žaidėjo asmeninių kompiuterių, kurie kainuoja mažiau kaip 1.000$. Dilema išsirenka, koks kompiuteris aptarnaus jūsų poreikį ir norus ir vis dar truks ilgiau negu apribota 60 dienų garantija.

Ar jūs esate baisus žaidėjo asmeninio kompiuterio žaidėjas ar tik pradėjimas, yra kelios priežastys ieškoti žaidėjo asmeninio kompiuterio mažiau kaip 1000$. Yra trys:

1. Jūs neturite kelių didžioji pozicija aplink, kad lengvabūdiškai išleistumėte 0 % ROI kažką šiuo momentu todėl, kad jūs esate studentas kolegijoje.

2. Gali atrodyti, jūs nepateisinate mokėjimo daugiau už jūsų kompiuterį, negu jūs padarėte savo automobiliui.

3. Užuot taupęs gražų pensą kelis mėnesius ar metus, jūs norite žaisti paskutinį populiariausio asmeninio kompiuterio žaidimo paleidimą šiuo momentu.

Bet koks priežasties jūs turite tam, kad ieškotumėte žaidėjo asmeninio kompiuterio mažiau kaip 1000$, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs turite padaryti, kad įsitikintumėte, kad jūsų investicija į jūsų pasilinksminimą bus vis dar verta bent jau vario elektros instaliacijos, kuria tai padaroma iš to, kai jūs esate pasiruošęs patobulinti.

Skaitykite

Gaminių žurnalai darbalaukio tam, kad žaistų bus geriausia medžiaga, kurią jūs nusprendžiate perskaityti, pradėdamas jūsų paiešką nepagaunamo kompiuterio mažiau kaip 1000$, kurie išleis jus žaisti jūsų mėgstamą bitu pagrįstą žaidimo programą į jūsų širdies turinį. Labiau apsėstas, fanatiškas, ar aistringas atrodo, rinka yra, nustato kiekį gaminių žurnalų, kuriuos tam tikra prekių dalis gaus. Bet kas kiti gyventojai pritaiko tą apibrėžimą geriau negu tie, kas žaidžia ant žaidžiančių kompiuterių

Specifikacija Tai

Antras daiktas kurį jūs norėsite padaryti turi nustatyti specifikaciją, kurios jums reikės ant jūsų žaidėjo asmeninio kompiuterio. Tai padės jums sugebėti žaisti programas, kurias jūs norite žaisti. Jei vyksta, jūs surandate žaidėjo asmeninį kompiuterį kainų diapazono viduje, bet be teisingos specifikacijos, tai galbūt nėra gera mintis nupirkti. Kodėl? Kadangi jūs galite išleisti daugiau, negu biudžetas galėjo pasielgti, kad pakeistų dalį, jūs iš tikrųjų nenorite anyways.

Vienas to sprendimas suranda tradiciją žaidėjo asmeniniai kompiuteriai pramoninė kompanija, kuri turi padarytus pagal užsakymą kompiuterius, prasidedančius mažiau kaip 1000$. Tada būtų daug lengviau apkeisti lauke dalį, kurios jūs nenorite vienam, jūs apsieinate be lūžio jūsų biudžeto prie daug jei apskritai.