StarCraft II: Einamasis Elektroninių sportinių Sportininkų Numylėtinis

" Warcraft" serija, ankstyvesnis esport žaidimas, išvystytas 'Pūgos Pasilinksminimo', gali būti priimtas kaip vienas iš raktų pasisekimo 'StarCraft II'. 'Pūga' reagavo sėkmingai 'Warcraft' aistruoliams, gerindama žaidimo žaidimą, sąmokslus ir multižaidėjo mechanizmus. Žaidėjai jau pastatė susijaudinimą ir laukimą aplink tai, kokia 'Pūga' smogs jiems su tuo, kai jie išleido 'StarCraft II' 2010 m. liepos.

'StarCraft II' buvo įpareigotas tapti mėgstamu esport žaidimu nuo pradžios. Teigiamas laukimas ir susijaudinimas nuo aistruolių buvo kartu su 'Pūgos' savomis pastangomis, kurias tai įdėjo į šio stebuklo išvystymą. Žaidimas pasiūlė tiek daugiau, negu jo pirmtakas. Tai tęsė sąmokslą nuo jo pirmtako su didžiuliu to pagerinimo švelniu atspalviu. Tuo pačiu metu tai išsaugojo didžiąją dalį praėjusio pažinimo, kuris privertė žaidėjus pamatyti, kaip giliai pasaulis 'StarCraft II' tapo. 'Pūga' pridėjo naujus kovos vienetus prie vyresnių vieno dolerio banknotų linijos.

Šis esport žaidimas yra tik tiek daug turtingas. Tai pakuoja 26 playable kampanijos misijas. Kampanija savarankiškai giria ypatingus vienetus, kuriuos jūs galite žaisti tiktai kampanijoje. Prisidėkite prie kampanijos tako įpjovimo scenų, kurios laiko jus sužavėtą. Jūs galite ištirti pagrindinį žaidimo žaidimo elementą; Hiperjonas, linijinis kreiseris. Tai yra tik ne tai; 'Starcraft II' turi du plėtimą. Terrans, sutelktame 'Laisvės Sparnai', jūsų žaidimo stilius yra tas samdinio. Zergs, sutelktame ', Širdis Spiečiaus' jūsų žaidimo stilius yra vaidmens žaidimas. Ir Prometime, sutelktame ', Palikimas Tuštumos' jūsų žaidimo žaidimas suksis aplink diplomatiją.

Anksčiau minėta dalis aiškina, kodėl atskiri žaidėjai nedelsiant mėgdavo šį žaidimą, duodami 'Pūgą' 1.5 milijonai kopijų pardavimuose, ir liūdnai 2.3 milijonai kopijų piratavime. Tačiau, kažkas kita privertė tai tapti eSport žaidimu. 'Pūga' vystėsi, šis žaidimas norint daro tai priimtiniau žaidžiančiose bendruomenėse ir sutelktas sunkiai ties multižaidėjo ypatybe. Su paleidimu 'StarCraft II', smarkiai pagerintu 'Mūšiu. Tinklas' tinkle žaidžianti platforma buvo taip pat išleistas, su pastatytu - užimančioje vietą sistemoje.

Apžvalga nuo GameSpy iš tikrųjų nusprendė, kad vieno žaidėjo aspektas 'StarCraft II' yra mažiau įkvepiantis negu multižaidėjas vienas. GameSpy išdėstė, kad, žaisdamas šį žaidimą multižaidėjo būde, padarė tai labiau stimuliuojantį, ir didindamas jūsų patirtį dažnai.

'Pūga' jau turėjo garsinę patirtį paruošime profesinių lenktyniavimų, jų laidų ir turnyrų holdingo. 'Warcraft' ir anksčiau 'StarCraft', 'Pūgos' sukūrimas buvo jau vienas iš garsiausių profesinių esports. Su tokiu malonumu ir iššūkių supakuotu žaidimu, 'StarCraft II' buvo įpareigotas tapti net garsesnis esport žaidimas negu 'Pūgos' savas ankstesnis sukūrimas.