O kas gi Buvo Neteisingas Su Retro Žaidimo Gamintojais "Krašto Skridimas"? Gana daug, Kaip Tai Pasirodo

Kažkas vargina mane, ir tai vargino mane nuo pradžios dešimtos dešimties. Aš kartais pabundu nakties, odos šalčio ir drėgmės, rėkimo viduryje. Baisiai dažytas, baisiai atgaivinti elfai, susidūrimo susekimas, ne egzistuojantis, arrrggggggh! Aš sudarau mane patį ir pasiekiamumą paracetamol. Tikrai tai buvo visas svajonė?

NE! Krašto skridimas iš tikrųjų vyko!

Mega Variklio ir Meistro Sistema buvo abu palaikyta jų pilniausiame apytiksliai nuo 1991 iki 1994 - vadinasi, kodėl vėliau MD žaidimai yra taip reti (išskyrus Ballz, prašom, prašom nueiti...),. Sąrašas trečiosios šalies rėmėjų į abu pultus yra ilgas, ir daugelis vis dar egzistuoja šiandien, nors ir skirtingoje formoje (Domark yra dabar Eidos pavyzdžiui). Toks, kad jūs galvojate neegzistuotų, Skraidina Kraštą. Net mano mirusioje Pradinėje mokykloje / ankstyvi Vidurinės mokyklos metai aš žinojau kad, jei aš pamačiau, kad emblema ji reiškė bėdą.

Tai iš tikrųjų nepradėjo labai blogai. Pirmas FE (kadangi aš ketinu kreiptis į juos nuo dabar kaip) žaidimas buvo Arkos Konkurentai, kuris tuo laiku atrodytas kvaila mintis, 2 v 2 krepšinio žaidimas, kur jūs galėjote tiktai žaisti kaip vienas iš "charakterių". Nors tai nežaidžia didelis, sumažintas skaičius elfų ant ekrano ir truputį smurtinės dinamikos padarė tai palyginti sklandžia ir malonia patirtimi palyginti su atliekų Krepšinio žaidimais apie tuo laiku. Tai taip pat padėjo fondus kažkam iš tikrųjų ypatingo, kurį jūs turbūt jau manėte.

Taip, FE buvo ant smaigalio buvimo pionieriai... ne ganėtinai. Žaidimai, kurie atvyko po to skaito kaip, kas yra kas iš užbaigtų ir visiškų niekų. Jei jūs kada nors turite galimybę žaisti, George Foreman KO, Besiboksuojantys ant MILISEKUNDĖS, bėga, vadovautas, tokiu greičiu kaip jūs galite. Tai atrodo kaip, kad kažkas iškėlė per tai ir yra iš tikrųjų mažiau malonumo negu spoksojimas į vieną iš pono Foreman grilių. Tai skubiai išsiunčiama, paprasta ir paprasta. Ši tema tęsiasi su Sėkminga televizija. Sėkminga televizija buvo nepaprastai populiari arkados mašina, kurios svarbiausias traukimas buvo valdymo rankenos du sistema, kur jūs galėjote šauti priešinga kryptimi, į kurią jūs bėgote. SNES versijos darbai gana gerai (4 mygtukų vaidyba kaip antra valdymo rankena), bet grafika ir susidūrimo susekimas yra bauginantys, ir ant 16 bitų, ir ant 8 bitų versijų. Nepradėkite manęs ant garso ir kontroliuokite sistemas ant Sega versijų, mes būsime čia visą dieną... Juokingi Susidūrimo Manekenai, RoboCop 3 ir Dvigubas Drakonas 3 yra tik dar keli žaidimai, su kuriais joks garbus supirkėjas nebūtų kada nors jungtas.

FE buvo tik kitas blogas supirkėjas be vieno dar, kad apkaltintų, bet savęs savarankiškai. Neteisingai! Dabar yra susisukimas istorijoje, FE buvo iš tikrųjų Pripažinimo filialas. Atsiprašymai tiems, kas jau žino tai, bet mane kruvinas nepadarė! Yra sprendimo raktas anksčiau minėtoje SNES Sėkmingos televizijos versijoje, Pripažinimas yra ten ganėtinai išdidžiai įžanginėje sekoje, bet jie paliko FE Mega Variklio versijai... Kaip gali kompanija, atsakinga už sukūrimą brangakmenių tokių kaip Mirtingasis Kombat ir NBA Spūstis (žr. tai, ką aš padariau ten), turi kokią nors dalį Krašto Skridimo? Aš tik tiesiog turėjau sužinoti.

Pripažinimas savarankiškai buvo nustatytas nuo 1987 su didžiąja dalimi jo centro ant žaidimų, pagrįstų licencijomis, kurias tai įsigijo nuo komiksų (Voro vyro žaidimai aplenty), televizija/Sportas (WWF) ir kino filmai (Užsieniniai 3). Tai taip pat nukalė stiprią "partnerystę" su Nintendo nepaisant pavadinimų tokių kaip Rambo ant NES būti gana blogas, Žvaigždės Keliautoją antra, laikė revoliucionieriumi. Jūs niekada nematysite Krašto ant bet kokio Nintendo žaidimo Skridimo (jei jūs, tai nesąžininga, tikrai išmesite tai), kadangi jie buvo sukurti specialiai, kad "pagamintų" Sega žaidimus. Atsiprašymai už daugelį kalbos pažymi jau panaudotas šiame straipsnyje.

Informacija apie sutartinį kivirčą tarp Nintendo, Pripažinimo ir Sega yra taip reta, mane palieka, griebdamasis šiauduose dėl to, kaip Nintendo įtikino juos padaryti tai. Iš tikrųjų, vienintelė išvada, į kurią aš galiu atvykti yra tokia, kad Pripažinimas buvo laimingas FE būdamas aukojimo ėriuku, kad išsaugotų jų santykį su Nintendo. Tai atrodo logiško duoto Nintendo viešpatavimas naminiame pasilinksminimo sektoriuje ir laipsniškame arkados smukime. Žiūrėjimas į FE nugaros katalogą, lengva manyti, kad supirkėjai/programuotojai šiame skyriuje nebuvo labai geri palyginti su Pripažinimu. Tikrovė yra tokia, kad kiekvienam Mirtingajam Kombat ir NBA Spūsčiai ten buvo keli šlamštas. Užmirškite tai, ką jūs žinote apie Pripažinimą, jo tikrovė yra tokia, kad jie iš tikrųjų nebuvo kad geri, periodas. Jei tai nebuvo Pusiaukelėje, Mirtingasis Kombat nebūtų egzistavęs. Pripažinimo nugaros katalogas apie tą patį laiką skaito: Dvigubinkite Drakoną 2; Krusty Smagus Namas; NFL Gynėjo Klubas; Addams Šeima ir taip toliau ir taip toliau. Tai nėra gerai!

Krašto skridimas buvo ištirpintas 1994, kuris aiškiai turbūt aprūpino Pripažinimą ištraukti punktu visiems tiems blogiems pavadinimams. Su kuo jie palaikė tai? Vėl, daugiausia smūgis ir panelė. Turok pavadinimai pasirodė populiarūs ant vėlesnių pultų, ir kai kurie iš Voro vyro žaidimų buvo geri. Jie buvo taip pat Virtua Tenisas 2, kuris yra vis dar džiaugsmas. Tačiau, šiukšlė... laikosi. Blogi pripažinti žaidimai tęsėsi - Pasiuntinys Amžinai, Paryžius-Dakaras, Gladiatorius, Fantastiški Keturi. Pripažinimą padarė subankrutavusį ir nebeegzistuojantį 2004 m. rugsėjį, už dešimt metų po baigties Krašto Skridimo.

Yra priežasties, kad dideli ginklai (Sega, Nintendo) ir kai kurie iš mažesnių ginklų (Domark kaip Eidos) vis dar egzistuoja. Vystymasis. Pripažinimas, tarp visos jo garbės, niekada nenukrypo nuo jų pirminių tikslų - perka licencijas, smeigtuką ant žaidimų aplink juos, siekia kitų pasiruošusių supirkėjų pagalbos.

Pripažinimas (ar vardas) buvo nupirktas Pripažinimo Žaidimų, kas buvo viena iš kelių kompanijų 2000-ųjų pradžioje, kas susitelkė ties tuo tinkle žaisti. Liūdnai, jų žaidimai buvo nemėgstami, ir jie buvo paskui nupirkti ir ištirpinti Playdom žaidimų 2010. Pripažinimo vardas, dabar tiktai pasirodantis išnašose po, "Kas Galbūt Buvo".