Murdered: Soul Suspect žaidimo apžvalga

Nužudytas: Sielos Įtariamas asmuo yra nuotykio žaidimas (Taip, tas žanras, kurį jūs beveik užmiršote!) Ir tai iš tikrųjų atvyksta šalia to, ką tikri žanro aistruoliai gėrėtųsi. Natūraliai, tai gali vos tik būti palyginti su Syberia ar Ilgiausia Kelione, bet žaidžiantis šį gali atnešti jums poros valandų malonumo vertę..., jei jūs nesate per priekabus.

Šiame žaidime, jūs vaidinate policijos inspektorių Ronan O'Connor, kuris yra... gerai - negyvas.

Sąmokslas ir svarbiausia mintis yra vėsūs. Apskritai kalbant, mokėjimas vaiduoklio, kuris gali priversti daiktus vykti tikrame, fizinis pasaulis yra bauginantis. Ypač nuotykio žaidime. Kitas unikalus daiktas yra tai - Sveikas! - jūs turite ne panašus į zombį, Gyventojas, Panašus į blogį, kariškas ir taip toliau įvykiai, vykstantys jums. Bet koks priešo jūs susitinkate ir turite "kovoti", neturi iš tikrųjų ten užmušti jūsų! Taip, (SPOILERIS) jūs galite tik pabėgti iš jų... Visi NPCs yra šiek tiek žemi ant carb aišku, kadangi jie tikrai dengia iš tikrųjų mažą erdvę. Net jei jūs nugalėsite velnią tame pačiame kambaryje, kur kitas jų yra, antras vaikinas neatkreips jums jokio dėmesio.

Romantiška drama - jūs turite žmoną, pavadintą Julia, kuri buvo jūsų keitimo gyvenimų priežastis. Vadinasi, jos mirtis priverčia jus jaustis ganėtinai mėlyna ir įeiti į veiksmą su daug mažiau smegenų ir daug agresijos. Tai yra taip pat, aš manau, pagrindinė priežastis mums (žaidžiantis kaip jis), kad nueičiau į pirmą sceną, kur mes užbaigiame negyvas.

Mano nuomonė? Aš mėgstu tai tiek daug, kiek aš galiu; aš turiu galvoje..., kad daugelis mūsų turi turėti kažką tragiškas atsitikimas asmens gyvenime, tik tokiu būdu mes galime jausti juos užsidarant. Aš randu romaną, nenaudingą man, bet žaidimui su apimtimis ir tikslais, užsibrėžtais gamintojų, akivaizdu, kad ši daikto rūšis turi būti ten. Ką aš mėgau (žr. antrą sakinį šiame paragrafe) yra, kad jie nedarė jos nėščios ar pavertė jį į verkšlenantį tėvišką skaičių.

Tikra drama: Zalemas yra didžiulis lizdas raganoms ir gerai, būdamas sunkus vaikinas ten negali galbūt sulaikyti jūsų seifą nuo kerėjimo, raganų medžioklės ir visa kita, kas įvyko ten praeityje. Jūs esate net labiau tinkama auka dėl įtakingo priešo, kad pasiektumėte, negu paprasta mergaitė būtų.

Susisukimas ir sąmokslo linijos yra smulkiai įtraukti į šį žaidimą, ir lengva mėgti tai. Vienintelis daiktas kurį jūs turite žinoti, pirkdamas šį žaidimą yra, kad - tai yra senas mokyklinis nuotykio žaidimas su whodunnit jausmu ir daug vėsaus, atsipalaidavusio intelektualinio laiko ir tyrinėjimo zonų. Tai nėra joks Didelis skirtumas, ne Nežinomas, joks Gyvenantis Blogis. Tai yra taip pat ne Aura ar Myst, nors.

Gameplay antra, yra iš tikrųjų pagrindinis, ir aš mėgstu jį! Su vienintelėmis išimtimis būdamos velniai jūs turite išnaikinti, tai yra visas paprastas pirmo asmens punkto-ir-spragtelėjimo nuotykis, bet 3-ajame pasaulyje. Jūs turite vos tik bet kokią priežastį ėsti ir padaryti klaidas. Vienintelis gameplay, susietas svarstomos problemos, nors, yra tikrų galvosūkių trūkumas. Atrodo, kad tai buvo kiekvienas per brangu (daugiau juos darantis 3-ąją versiją panašaus į šerifą policijos inspektoriaus jo pilname rūbe, cigaretėje ir dūmuose, įtrauktuose... kaip vaiduoklis) ar per sunkiai komandai Nepraleidžiančiame oro, bet. taip - tikram nuotykio žaidimui reikia galvosūkio ar du (bent jau) prieš veiksmą jaučiančių ypatybių gavimą.

Tik, tokiu būdu jūs žinote...

Ganėtinai garsios žaidžiančios žiniatinklio svetainės žaidimo apžvalga sako: "vienintelis būdas atmesti Murdered nuoširdžiai gąsdinančius neprityrusius siela velnius pasiekia nedelsiant už jų, ir vienintelis būdas pasiekti nedelsiant už jų pasislepia likutyje atskirų vaiduokliškų sielų, kurios yra standžiai supakuotos kartu ir todėl kuria tokią teleportation sistemą Ronan."

Yra citata šaltinis (aš nepatarčiau jums spragtelėti tai, bet buvimas etiškas klausia, aš prisijungiu prie šaltinio).

Gerai, tai ganėtinai neteisinga. Dėl vienos priežasties, kadangi aš sugadinau jau, jūs galite pabėgti iš jų. Dėl kitos priežasties - jūs galite pasislėpti sienose. Jei jūs neatvykstate į jų matomumo diapazoną, kai jie pasisuka, jūs galite tik atvykti iš sienos ir "išvaryti" juos nuo šio pasaulio.

Vienas daiktas jūs turite žinoti, nors: Kai tik ritualas nebuvo įvykdytas teisė, jie šliaužia, seks jus, nors sienos ir laipteliai, kol jūs neinate į išorę jų diapazono.

Žaidimo profilis

Įvertintas: PG-16

Mano reitingas: aš nedarau tokių daiktų.

Pasiekiamas taip pat ant: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox Vienas ir Windows (ką aš žaidžiau)

Leidėjai: Kvadratas Enix

Išvystytas prie: Nepraleidžiantys oro Žaidimai

2 Nužudytas: Sielos Įtariamo asmens asmeninio kompiuterio Žaidimo Apžvalga