Kaip Pasirinkti Puikų Nešiojamąjį kompiuterį, Žaidžiantį Pelė

Pradedant aušra kompiuterio, žaidžiančio, buvo variklis, kad pagerintų būdą, kuriuo mes bendraujame su žaidimais. Buvo gausių skirtingų įvesties metodų, apimant valdymo rankenas, gamepads, vairaračius, ir net pilnas ant mech kontrolės centrų su šimtais mygtukų. Visi tie daiktai šalia, geriausias įvesties metodas yra vis dar žaidžianti pelė ir klaviatūra.

Dabar aš esu įsitikinęs, kad jūs klausiate savęs, "su labai daug pasirinkimo ant rinkos, kaip aš žinau kuris pelė nupirkti?" Tai yra tiktai klausimas dėl asmeninio skonio, bet aš galiu padėti jums sužinoti, kaip pasirinkti geriausią žaidžiančią pelę jums, svarstydamas tik keturias kokybes, išsirinkdamas jūsų galutinę žaidžiančią pelę. Kokybės yra: pritaikymo lygmuo, funkcionalumas, skaičius mygtukų, ir DPI.

Pritaikymas yra labai svarbus todėl, kad jis gali pakeisti kelią jūsų pelės jausmai jūsų rankoje, priverčiančioje jus jaustis viename su jūsų žaidimu ar ne. Viena iš mano mėgstamų žaidžiančių pelių yra R.A.T 7 žaidžianti pelė nuo cyborg. Ši pelė turi gebėjimą pakeisti pelės svorį, kad tai galėtų jaustis sunku ar uždegti jūsų rankoje. Pelės ilgis gali taip pat būti sureguliuotas, slinkdamas plastmasinę dalį pelės apačioje pirmyn ar atgal. Be to, jūs galite pakeisti nykštį, ir pinky remiasi pele, kad jūsų ranka nesijaustų pavargusi paskui ilgai žaidžiančios sesijos. Visa tai svarbu todėl, kad tai paveikia, kaip jūs bendraujate su savo pele, bet kai jūs bandote žaisti kompiuterių žaidimą su geriausiu tikslumu, tas yra, kur funkcionalumas įeina.

Skirtingos kompiuterių pelės turi skirtingus funkcionalumo lygmenis. Tam tikros funkcijos yra pastatytos specifiniams žaidimams. Su R.A.T 7 pelė ten yra snaiperio mygtukas, kuris nuleidžia DPI atveju, kad jūs vaidinate pirmą asmens šaulį ir norite padidinti jūsų tikslumą. Ši funkcija, ir visos kitos funkcijos yra paprastai kontroliuojamos firmware, surišto į ryšulį su pele. Su geriausiu kompiuteriu, žaidžiančiu pelės, jūs sugebėsite turėti daugialypius profilius, kuriuose jūs galite pakeisti viską, apimdamas makrokomandas, greitas komandas greitesniam žaidimo žaidimui, į mygtuko žemėlapių sudarymą. Su Razer Naga Epic, Žaidžiančiu, pelė ten yra 12 mygtukų kairėje pusėje pelės, kuri gali būti specialiai pažymėta žemėlapyje, kad mestų skirtingus kerus, žaisdama žaidimus kaip Warcraft ar Everquest Pasaulis. Tokiu būdu iš esmės pelės funkcionalumas labai priklauso nuo firmware, kuris atvyksta su juo ir kaip gerai, kad firmware leidžia jus keisti pelės mygtukų naudojimą.

Pelės mygtukai ir DPI yra du svarbiausi daiktai, kad svarstytų, pasirinkdami idealią žaidžiančią pelę jums. Aš asmeniškai mėgstu žaisti Warcraft Pasaulį, tokiu būdu aš pasirinkau pelę su į viršų 17 mygtukų, kurie gali būti iš naujo pažymėti žemėlapyje būdas, aš noriu. Tačiau, jei jūs vaidinate pirmą asmens šaulį kaip Paklausimas Pareigos ar Kontrstreikas, mygtukų skaičius nėra taip svarbus kaip pelės DPI. DPI pozicijos taškams per colį ir techniniuose terminuose verčia į skaičių skaičiaus žingsnių, kuriuos pelė praneš kompiuteriui, kai tai perkels vieną colį. Greitam greičiui ir greitai šaudymui aukščiau DPI geresnis, su kai kuriomis pelėmis šiomis dienomis, siekdamas iki 8600 DPI. Tačiau, kadangi aš parašiau anksčiau, šaudydamas ar darydamas kažką, kas reikalingas geresnio tikslumo negu greitis, svarbu pasirinkti pelę, kuri gali sumažinti jos DPI į žemesnį skaičių kaip 800-1000 DPI lėtesniam, tikslesniam judėjimui.

Aš tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums tapti įžvalgesniu žaidžiančiu pelės pirkėju. Dabar liaukitės skaityti ir grįžkite į savo žaidimus!