Trukdantis Rūgščiam Atoslūgiui, Rėmeniui, Ir Esophageal Vėžiui

Rūgšti Atoslūgio ar Gastro Esophageal Reflux Liga (GERD) tapo reikšminga problema maždaug 61 milijonams žmonių Jungtinėse Valstijose vienišose, daug kitų visame pasaulyje.

Dauguma tų, kas kenčia nuo šios sąlygos bando palengvinti skausmą ir degančius simptomus, imdama protoninio siurblio uždraudimo medikamentus kaip Prevacid ar Prilosec. Šitie vaistai yra geri skrandžio rūgšties sudarymo malšinimui. Tačiau, jie nepajėgia sutrukdyti atgalinei srovei atšiaurių skrandžio turinių kaip Tulžis, Virškinimo Fermentai, ir Rūgščios Maisto Dalelės į nepaprastai trapų Esophageal išlyginimą. Rezultatas ilgo neapsaugojimo skrandžio turinių į Esophageal išlyginimą yra receptas potencialiam Esophageal Vėžio išsivystymui.

Sąsaja tarp Rūgštaus Atoslūgio (Rėmuo), Esophageal Atoslūgis, ir Esophageal Vėžys yra reikšminga. Žmonės, kurie patyrė GERD simptomus nusitęsusiems laikotarpiams turi 44 kartai pavojų susirgti Esophageal Vėžiu. Maždaug 15 500 žmonių mirs nuo šios sąlygos šiais metais. Adenocarcinoma dažnumas (Piktas Navikas) Stemplės pamatė reikšmingą padidėjimą pastaraisiais metais. Bendra teorija tarp tyrėjų, yra reikšmingas nutukimo kilimas, sukelia Stemplės Adenocarcinoma padidėjimą.

Buvo atrasta, kad nauja strategija, tačiau, sutrukdė atgalinei srovei skrandžio turinių į stemplę. Tai gali būti įvykdoma, gromuliuojant tabletes, sudarytas iš Jūreivio Alginate ir Rūgščiojo karbonato (Plausto formavimas Alginate). Tai leidžia asmeniui fiziškai blokuoti atgalinę srovę rūgšties ar kitų skrandžio turinių į trapų Esophageal rajoną. Tai turi potencialą, kad žymiai sumažintų pavojų Esophageal Vėžiui.

Šis procesas gamina laikiną fizinę kliūtį, kuri blokuoja turinius skrandžio nuo palaikymo į Esophageal rajoną. Kadangi Alginate susimaišymas plečiasi skrandyje, jis sugeria papildomą rūgštį ir formuoja pH-Neutral kliūtį, esančią Atoslūgio veiklos sumažėjimo priežastis.

Mechanika Proceso

Viena dalis susimaišymo, Alginic Rūgšties, yra milteliai, kurie turi savyje natūralias ilgas grandinės Angliavandenio Molekules, kylančias iš Brown Jūros dumblių. Ant kontakto su rūgštimi skrandyje, storas gelis yra suformuotas. Kai antra dalis susimaišymo, Kalio Rūgščiojo karbonato, susiliečia su skrandžio rūgštimis, tai gamina Anglies dvideginio burbulus, kurie tampa įvilioti į spąstus gelyje. Besiplečiantys burbulai priverčia gelį paversti į plaukiojančią putą, kuri remiasi viršūne turinių skrandžio kaip plaustas.

Kalcio Karbonato ir Magnio Karbonato pridėjimas bendrauja su minkšta puta, gaminančia antspaudą aplink plausto perimetrą. Didelis tyrinėjimas patvirtino faktą, kad žmonės, kurie kenčia nuo Rūgštaus Atoslūgio rodo teigiamus rezultatus, kai plaustas slysta viršuje į Esophageal rajoną, kuriantį barjerą, kuris neleidžia skrandžio rūgštims būti pakeltas į Esophageal rajoną.

Kad padarytų daiktus net geriau, pridėjimas Karbonato ir Rūgščiojo karbonato į mišinį padeda neutralizuoti skrandžio rūgštingumą.

Rūgštus Atoslūgis tapo pagrindiniu dirgikliu į reikšmingą gyventojų procentinį dydį. Jo pagrindinėje valstybėje, tai gali sukelti rimtą nepatogumą, bet jo pažangesnėje valstybėje tai gali privesti prie Esophageal Vėžio.

Per daug metų, vyraujanti medicina paveikė paprastą prielaidą, kad rūgštingumą neutralizuojančio preparato naudojimas, kad sumažintų rūgščius lygmenis skrandyje kontroliuotų simptomus ir paskui kontroliuotų potencialą Esophageal Vėžio išsivystymui. Kelios svarstomos problemos daro tą metodą rimtai nepraktišką. Visų pirma, tie per prekystalį ir receptinius vaistus turi savyje Aliuminį ir atvyksta su rinkiniu nepriimtini šalutiniai poveikiai. Ir užbaigti tai, vaistų rūgštingumą neutralizuojantis preparatas neturi gebėjimo sutrukdyti Gerklų atoslūgio pakenkimui (Balso Dėžė).

Pasirinkdamas vientisą Rūgštaus Atoslūgio metodą, protingas pasirinkimas būtų priedas Esophageal Saugotojas nuo Gyvenimo Ištęsimo. Tai seka formulę, kurią aš aptariau šiame straipsnyje.