Priežastys Vėžio Ir Ką Jūs Galite Padaryti, Kad Padėtumėte Įveikti Tai

Yra informacijos apie vėžį, kurį jums nepasakys, kurie yra apie faktorius, kurie sukelia tai ir daug pakeitimų, kurie yra būtini padėti įveikti tai. Priežastys jūs turite žinoti šią informaciją yra tokios anksčiau, negu jūs galėsite įveikti vėžį, jūs turite nunešti priežastis, kodėl tai iš pradžių užaugo, ir tai leis kūnui kovoti su vėžiu, naudojant kūno savą natūralią imuninę sistemą. Vėžys yra retai sukeliamas faktorių, kurie yra už mūsų kontrolės. Tai yra tik pasiteisinimas priversti mus jaustis bejėgis.

Vėžys yra visada liga imuninės sistemos ar teisingiau pasirodė todėl, kad imuninė sistema nefunkcionavo efektyviai. Jūs negalite gauti vėžio, jei kažkas nesugedo su jūsų imunine sistema taip raktas, kad išliktų, tai turi padidinti šią sistemą. Taip pat nėra jokio tokio daikto kaip viena priežastis į vėžį todėl, kad jis turi daug prisidedančių faktorių. Maistas kurį mes valgome kasdienis yra svarbiausias, ir tai yra todėl, kad žmonės vakarų išsivysčiusiose šalyse, kur vėžio norma yra aukščiausia valgo daug maistų, kurie buvo apdirbti gamykloje.

Žmonės negali gyventi be šviežio maisto, kadangi tai yra mūsų kuras, kuris laiko mus sveikus. Maistai mes valgome mūsų šiuolaikiniame pasaulyje dabar dienas yra daugiausia apdirbti, bet šitie maistai yra maistiniai negyvi dėl savo apdirbimo. Neturi reikšmės, ar jie buvo apdirbti praėjusią savaitę ar pernai, tai yra negyvas maistas. Mes nutolome nuo valgymo maistų jų natūralioje valstybėje į daugiausia maistus, su kuriais vyras susidūrė.

Mūsų neaktyvi gyvensena taip pat prisideda prie vėžio. Tai tiktai vystysis, kai imuninė sistema nefunkcionuos tinkamai ir šie preliminariniai rinkimai pats gyjanti sistema, kuri yra esminė dalis žmogaus kūno poreikio raumeninės veiklos tam, kad funkcionuotų tinkamai. Štai kodėl mums visiems reikia mažos kasdieninės veiklos, kad padėtume imuninei sistemai.

Mes gyvename cheminiame pasaulyje šiandien ir esame paveikti prie nepalankių padarinių nuo jų todėl, kad jie yra produktuose, kuriuos mes naudojame, ypač tie mes kreipiamės į mūsų odą. Asmeniniai rūpinimosi produktai visi turi savyje chemikalus, kurie yra ištraukti iš žalios naftos ir kai taikytas mūsų odai yra sugerti į mūsų kūną per mūsų odą ir į mūsų kraujo srovę. Daugelis šitų chemikalų nebuvo išbandyti ilgiems trukmės sveikatos sutrikimams.

Kitas prisidėjimo faktorius į vėžį yra emocionali įtampa ir gali atlikti didelį vaidmenį, kodėl kažkas buvo diagnozuotas su tuo. Bankrotai, verslo krizė, konfrontacija su sutuoktiniu ar kaimynais yra visa emocionali įtampa ir yra žinomi faktoriai, kurie priveda prie vėžio.

Mūsų vaistų vėžio pagrindo metodas šiandien susitelkia tiktai ties pašalinimu to, bet nepajėgia atkreipti į pagrindinę priežastį dėmesį, ir štai kodėl tai dažnai sugrįžta vėl. Jei jūs nenunešėte priežasčių, kodėl tai iš pradžių vystėsi tada, tai tiktai ketina grįžti vėl kažkokiame kitame rajone, ir tai yra, kai tai tampa pavojinga. Atsiminkite, kad mūsų gydymas šiandien yra pinigai, orientuoti, tuo tarpu niekas negali gauti naudos nuo prekybinio ryšio su daugeliu faktorių, kurie sukelia tai.

Kad įveiktumėte problemą, jūs turite pakeisti savo vidaus aplinką į tokį, kuris kuria sveikatą ir ne vėžį, ir jūs darote tai, rūpestingai pasirinkdamas maistą, kurį jūs valgote ir būdas, kuriuo jūs gyvenate. Jūsų gyvensenos keitimas yra efektyviausias būdas įveikti visą vėžį.