Kurkuma gali Padėti Koviniam Vėžiui?

Fonas

Kurkuma yra padaryta sauso malimo brandžių šakniastiebių ar požeminių stiebų augalo, kuris yra rusvos šeimos narys. Tai neturi beveik jokių kalorijų su visu valgomuoju šaukštu, nustatančiu lygybę su tik 24 kalorijomis ir jokiu cholesteroliu. Tai pilna dietinio pluošto, kalio, magnio, geležies ir vitamino B6.

Taip pat kaip prieskoniui maiste, kurkuma turi ilgą istoriją Kinijos ir Indijos Ayurvedic medicinoje. Tai buvo panaudota, kad elgtųsi su sąlygomis tokiomis kaip rėmuo, tinstantis skrandis, viduriavimas, šalčiai ir net depresija. Į tai kartais paversdavo į pastą ir naudojama ant odos be to sąlygoms tokioms kaip trichofilija ir žaizdos, kurios tapo užkrėstos dėl jos antibakterinių ypatybių.

Kurkuma yra surasta varytoje formoje daugumoje prekybos centrų. Tai gali taip pat būti nuperkama naujose formose dažniausiai Kinijos ir Indijos prekybos centruose taip pat kaip prieduose sveiko maisto parduotuvėse ir chemikuose.

Tai turi savyje junginį, pavadintą curcumin, kuris yra elemento mintis, kad turėtų daugumą gyjančių įgaliojimų. Buvo daug studijavimo į jo naudojimą, nors klinikiniai tyrimai nebuvo ligi šiol atlikti.

Imuninės sistemos nešančioji raketa

Iš galimos pašalpos kurkumos, galbūt plačiausiai studijuotas yra jos gebėjimas pakelti imuninę sistemą. Buvo daug studijavimo, vesto visame pasaulyje, kurie surado, kad tai gali būti 5-8 kartais stipriau negu Vitaminas E ir net stipriau negu vitaminas C dėl jo antioksidanto ypatybių. Antioksidantai dirba, kad pakeltų imuninę sistemą bet taip pat ir sulaikytų cholesterolio lygmenis normalius ir net padėtų su senėjimo ženklais.

Vienas studijavimas nuo Airijos 2009 parodė, kad curcumin dirbo, kad sunaikintų ląsteles oesophageal vėžio per testus laboratorijoje. Studijavimas surado, kad per 24 valandas junginys pradėjo sunaikinti vėžio ląsteles ir taip pat priversti ląsteles įjungti save.

Antikurstantis

Du studijavimas JAV 2010 ir taip pat Austrijoje parodė, kad curcumin galėjo taip pat dirbti prieš kepenų sužalojimą. Tai dirba, kad užlaikytų kepenų cirozę kepenų dėl antioksidanto ir antikurstančių ypatybių. Panašiai, šitos antikurstančios ypatybės gali padaryti prieskonius naudingus elgimesi tendonitis ir artrite, kadangi tai gali malšinti mechanizmus, kurie pradeda įsiliepsnojimą pirmiausia.

Buvo parodyta, kad Curcumin dirbo, kad suvaldytų sąlygas tokias kaip vėžys, atherosclerosis ir neurodegenerative ligos dėl jų antikurstančių ir antioksidanto ypatybės.

Diabetas

Studijavimas nuo Tailando, kuris buvo publikuotas Diabeto Rūpinimosi žurnale parodė, kad žmonės su išankstiniu diabetu paėmė priedo kapsules, turinčias savyje curcumin, jie mažiau tikėtina tada tęs išvystyti tipą 2 diabetas palyginti su tais, kas nepadarė. Manoma, kad tai yra todėl, kad kurkuma mažina insulino pasipriešinimą, kuris priveda prie diabeto išsivystymo.

Šis insulino pasipriešinimo mažėjimas gali taip pat padėti su svorio netekimu ir kova su nutukimu. Prieskoniai taip pat padeda dėl jo gebėjimo kovoti su macrophages. Jie gamina kažką pavadinta cytokines, kurie dirba, kad sukeltų įsiliepsnojimą širdžiai ir kasai ir prisidėtų prie nutukimo priežasčių. Prieskoniai mažina šituos macrophages ir padeda kovoti su nauda svoryje.

Smegenų remontas

Nesenas studijavimas parodė, kad kitas junginys, surastas kurkumoje, pavadintoje turmerone, gali padėti smegenims atlyginti nuostolius, sukeltus ligos ir sužalojimo. Tyrinėjimas, atliktas Vokietijoje universitete Odekolono Ligoninė, parodė, kad junginys gali turėti teigiamą rezultatą nervų stiebo paklausimams, ar NSCs.

NSCs dirba, kad atstatytų smegenis po smūgio ar nelaimingo atsitikimo, nors neturi tiek daug padarinio žalos, padarytos išsigimstančių ligų tokių kaip Alzheimer. Naujas studijavimas parodė, kad testai, vesti ant žiurkių, pamatė, kad NSCs efektyvumas buvo padidintas, kai turmerone buvo įšvirkštas į smegenis.

Kitas studijavimas, Indijoje, parodė, kad curcumin junginys dirbo, kad kovotų su padariniais Alzheimer ir kitų išsigimstančių ligų kelių įvairovėje. Žmonės, kurie paėmė prieskonius surado, kad jie turėjo geresnę visaapimančią atmintį negu tie, kas nepadarė.

Kitas naudojimas

Išskyrus naudą sveikatai ir didelio kario sukūrimą, kurkuma turi kitą naudojimą. Tai yra žinoma apsauginė priemonė, kuri buvo pridėta prie įvairių maistų tokių kaip varškės sūris, į ilgį jo saugojimo laikas beveik dviejų savaičių.

Kurkuma yra taip pat panaudota kaip pesticidas. Tai gali būti pridedama, kad drėkintų tada apibarstytas įėjimo punktuose į namus, kad pastebėtų vabzdžius, termitus ir skruzdės įėjimą.

Indijos ledi panaudojo kurkumą odos produktuose kartoms. Tai pridedama prie grietinės ir kūno krūmynų, kad duotų odai sveiką švytėjimą.

Išvada

Yra vis daugiau įrodymo, sukaupto, ta kurkuma ir jos junginiai yra naudingi kūnui ir gali padėti atsikratyti kai kurių iš blogesnių žinomų ligų. Žinoma, paėmimas kurkumos ir priedų turi būti padarytas rūpestingai ir jei jūs imate kokį nors vaistą, visada geriausia konsultuotis su gydytoju prieš to pradžią, tuo atveju, jei prieskoniai susiduria su tuo.