Trys Būdai Šuo Gali Padidinti Jūsų Gyvenimą ir Padaryti Jus Laimingesnį

Dauguma žmonių leidžia savo visą gyvenimą, ieškantį laimę, kai viskas, kurį reikia, kad jaustų teisingą džiaugsmą yra meilė ir ištikimas vyro geriausio draugo draugiškumas. Joks kitas santykis nėra ganėtinai tas pats kaip santykis, kurį jūs turite su savo šunimi. Kiekvieną kartą kai jie mato jus, jie yra visiškai įveikti su džiaugsmu, sužavėtu praleidęs net kelias minutes jūsų buvime. Jie yra ten jums, kai jūs esate laimingas, ir turite taip pat ten pavežti jus, kai jūs jaučiatės žemyn.

Jei jūs jautėte, kad kažkas nepataiko nuo jūsų gyvenimo, gaudamas šunį galėtų būti puikiu sprendimu. Yra trys būdai, kuriais šuo gali padidinti jūsų gyvenimą ir padaryti jus laimingesnį:

1. Šuns turėjimas reiškia, kad jūs gausite daugiau pratimo. Jūsų šuns pasivaikščiojimui paėmimas nėra tik geras pratimas jiems; tai yra taip pat geras pratimas jums. Reguliarus pratimas ne tiktai padeda jums pasiekti formoje, bet gali taip pat padėti pakelti jūsų nuotaiką. Iš tikrųjų, studijavimas surado, kad pratimas yra kiekvienas bitas taip efektyvus kaip antidepresantai elgimesi su depresija. Geriausiai visų, kai jūs leidžiate laiką su savo šunimi, gėrėdamasis atviru oru, nesijaučia kaip pratimas apskritai.

2. Šunys aprūpina draugiškumą, kai jums reikia jo. Jūs niekada neturite jaudintis dėl savo šuns, jau turėti planus ar nenorinčio bastytis su jumis. Vietoj to, jie yra visada laimingi pamatydami jus ir nemėgdami nieko daugiau kaip leidžiančio laiko su jumis. Ar jūs drybsote ant kušetės kartu ir žiūrite televizorių ar vadovaujate lauke į parką, kad žaistumėte nešimą, jūsų šuo yra nuostabus draugas, kad turėtų aplink.

3. Šunys gali padėti mažinti įtampą. Gausus studijavimas parodė, kad šunys turi reikšmingą poveikį įtampai. Iš tikrųjų, vienas studijavimas net surado, kad tik buvimas šuns kambaryje žymiai nuleido dalyvių įtampos lygmenis, net jei jie tiesiogiai nebendravo su šunimi. Šuniuko gavimas yra puikus būdas išleisti įtempimą ir sumažinti gyvenimo kasdienės įtampos poveikį.

Jie yra tik keli iš daugelio būdų, kuriais šuns turėjimas gali padidinti jūsų gyvenimą ir padaryti jus laimingesnį. Jei jūs esate pasiruošęs pakeisti savo gyvenimą į gera ir turėti laiką ir energiją atiduoti numylėtinio turėjimą, gavimas šuniuko ar suaugusio šuns nuo pastogės priėmimas yra puikus būdas pradėti gyventi laimingesnį, labiau praturtinantį gyvenimą, kurį jūs užsitarnaujate.