Kodėl Jūs Neturite Nubausti Savo Šuns Už Nelaimingus atsitikimus Name

Šunys yra vienas iš populiariausių ir mylimų numylėtinių pasaulyje, ir jie yra iš tikrųjų vyro geriausias draugas. Jie duoda mums meilę, palaikymą ir draugiškumą būdami tiesiog palaimingi ir iš tikrųjų ištikimi. Tačiau, šuns turėjimas yra ne visada piknikas ir yra daug daiktų, kurie gali sugesti. Pavyzdžiui, jei jūs pastebėjote, kad jūsų šuo ar šuniukas pradėjo turėti nelaimingus atsitikimus namuose, tada tai yra rimta problema. Šiame straipsnyje mes mesime artimesnį žvilgsnį į šią problemą ir ką jūs galite daryti dėl to.

Pirmas daiktas, kuris pažymėtų, yra, kad, jei jūs turite naują šuniuką ir jie turi vonios susietus nelaimingus atsitikimus namuose, būtina, kad jūs nebaudžiate ar šaukiate šuns. Tai gali priversti juos tapti susirūpinę ir net pabloginti problemą. Šaukiant šuns, viskas, kurį jūs darysite skaudina jų pasitikėjimą savimi ir palikti juos supainiotus ir sužalojimas. Pagrindinė priežastis, kad šitie nelaimingi atsitikimai vyksta yra tokia todėl, kad šuniukas nėra tikras, kur jie turi nueiti į tualetą, ar jie turi nueiti daugiau kartų, negu jūs išlaisvinate juos, kad padarytumėte taip.

Todėl, būtina, kad jūs neskubate, kad tinkamai mokytumėte jūsų numylėtinį ir parodytumėte jiems tiksliai, kur jie turi nueiti į vonią. Pavyzdžiui, jūs turite sukurti kasdieninį sąrašą, kur kiekvieną rytą tuo pačiu metu, jūs imate šuniuką lauke į tikslų taškelį, kur jie gali panaudoti tualetą. Jūs turite laukti su jais ant šio taškelio, kol jie nedaro taip. Tada, jūs turite pakartoti tai kelias savaites, kol šuo nežino, kad tiktai priimtina panaudoti tualetą tame rajone.

Žinoma, jei jūs turite vyresnį šunį ar šunis, kurie turi panaudoti tualetą daugiau nei kartą ar dukart per dieną, tada jūs turite neabejotinai įkurti esantį viduje tualeto rajoną. Yra daug didelių šuns šiukšlių dėžių ir šuniuko minkštų įklotų, kurie leidžia jiems įeiti į namą. Taip, jūs turite pakartoti tą patį mokymą kaip anksčiau ir tiktai sustoti, kai jie žino, kad jie, kaip tiktai manoma, nueina į tualetą pažymėtuose rajonuose.

Uždaryme, visa tai reiškia mokymą ir jei jūs neneskubėsite, kad mokytumėte jūsų šunį, tada su jumis stovės su daug nelaimingų atsitikimų jūsų namuose. Atsiminkite, šuo yra didžiulė atsakomybė, prašom įsitikinti, kad jūs galite pasielgti su ta atsakomybe prieš tokio parvedimą namo.