Darantis Ryšį Tarp Šunų ir Mūsų Gyvensenos

Ar mes žinome tai ar ne, šunys turi didelį mūsų gyvensenos padarinį. Jie gali padaryti jus pacientu, rūpindamiesi ir užjaučiantis. Jie gali taip pat išleisti mielas ir mielas kokybes jūsų viduje. Tačiau, jie gali taip pat padaryti jus drąsų, sunkų ir grasinantį, jei jūs naudojate juos ne, tokiu būdu šeima orientavo priežastis, tokias kaip medžiojimas, puolimas ir apsauga.

Kai kuriems žmonėms, šunų ir žmogaus gyvensenos supratimas gali atrodyti per nerealus, kad pasiūlytų bet kokius panašumus. Bet tačiau, daug daugiau, negu mes žinome, šunys kaip mūsų meilės ar mūsų pasibjaurėjimo objektai, paveikiame mūsų gyvenseną., Pavyzdžiui, tam tikras šuo buvo kankintas su fejerverkais, kai jis buvo šuniukas, kuris pavertė jį į drebantį bailį, kuris bėgs dangos baliono kišimo garse. Dėl to, jo savininkas tapo bijantis ir bailus susitaikyti su situacijų draudimu.

Kiekvienas mūsų turiu bent jau vieną patirtį mūsų gyvenime, kad mes užbaigėme iki galo šunį šalia. Ar liūdnas, laimingas ar jaudinantis, šita patirtis egzistuoja ir negali būti ignoruota. Kaip kiekvieną momentą, kuris žymi punktą mūsų gyvenime, kuris sukelia emocijas, kurios atsirado iš šuns kažkuriuo laiku daro įtaką mūsų gyvenimo būdui nuo to momento ant.

Tik minutėlę humoristinio įžvalgumo, pažiūrėkime į greičiau miglotą pavyzdį to, ką specifinis šuo prieš žmogaus susidūrimą galėjo pasiekti, kad įrodytų punktą.

Pasakykime, kad jūs esate gerai per amžių 30, ir jau praėjote gausias dietas, kad prarastumėte kelis svarus. Natūraliai, žinoma, niekas nedirbo. Vieną vakarą, kuris buvo lietinga niūri naktis, jūs atvykstate akis į akį su pūkuotu mažu šuniuku, kuris buvo paliktas priekiniame jūsų namų jarde. Pirmas daiktas, kuris blyksteli per jūsų protą yra, kad jūs iš tikrųjų nesirūpinate šunimis, bet tada jūs peržiūrite todėl, kad atrodo, šis yra nedaug skirtingas ir taip vienišas, galbūt net šiek tiek sergantis. Tokiu būdu jūs jaučiatės nedaug besigailintis už šuniuką ir imate jį - tik naktį. Ir paskui jūs leidžiate jį pasilikti kita naktis, ir kitas, kol jis netampa jūsų numylėtiniu - jūs negalite paneigti to daugiau. Jūs pradedate reguliarų įprotį eiti jį pastovias valandas ir, nors jūs užmiršote visus apie svorio svarstomą problemą, būdamas per užsiėmęs besirūpinantis mažu numylėtiniu, jūs nuostabiai pasiekėte nemanytus tikslus dėl savo svorio problemos. Nustebintas?

Jūs neturite būti. Tai yra žinomas faktas (prie tam tikrų vieno dolerio banknotų bent jau), kad reguliarus smulkių 10-15 dienraščio pasivaikščiojimų kursas yra geriausia dieta, kurią bet kas galėjo padaryti. Pabandykite juos savarankiškai, ir jums labiausiai tikėtina įkyrėti ir pasiduoti. Tačiau, su šunimi, pasivaikščiojimai yra labai svarbūs, ne tiktai, kad išleistų jį eiti į vonią, bet išleisti jį ištempti jo kojas nuo laikymo uždarius visą dieną. Gyvybinis, kad jie būtų padaryti, todėl, kad šuo jaudinti ir pabrėžė lauke, tokiu būdu jūs negalėsite praleisti nieko iš jų.

Tokiu būdu mažas nekaltas šuo ne tiktai padarė jus geresniu asmeniu kadangi jūs atidarėte savo namą jam (ir jūsų širdis), bet jis taip pat sukėlė vaistą, kuris išsprendė jūsų didelę problemą jums, kuriam visos jūsų pastangos ir pinigai, išmesti ant dietos produktų, negalėjo sukelti sprendimo.

Jei tas pavyzdys neįtikintų pakankamai daug, tik duokite jam bandymą, tai nebūtų tai sunkiai padaryti. Tik išeikite ir įsitraukite šuo. Ir stebuklingai, jūs net netikėsite tuo, bet jūs tapsite visiškai skirtingu asmeniu.