Valdantis Jūsų Kompanijos Įsiskolinusias Lubas

Kadangi vyriausybė turi reikalo su rezultatu uždarymo, tolimesnės įmonės staklės priekyje: gresiantis susidūrimas su mūsų šalies įsiskolinusiomis lubomis. Spalio 17-ąją, Finansų ministerija pasieks punktą, kur ji negali užmokėti savo sąskaitų. Iki šio punkto, Iždas pareikalavo "iš nepaprastų matų" padaryti užmokesčius, apimdamas krentantis į valiutos kurso fondus.

Dvipartinis Politikos Centras numato, kad vyriausybė įves pakankamai pinigų nuo mokesčių, kad užmokėtų 68 procentus likusių sąskaitų spalį. Dėl ribų, primestų įsiskolinusių lubų, Iždas negali daugiau pasiskolinti pinigų, kurių jiems reikia. Rezultatas? Jungtinės Valstijos gali neįvykdyti įsipareigojimų dėl jos sąskaitų. Tai atrodo baisu, jei tai vyksta federalinei vyriausybei, bet tai galėtų įvykti jūsų kompanijai?

Jūsų verslo įsiskolinusių lubų pripažinimas, net jei jūs nesate verslo buhalteris

Vyriausybė patiria tai, kuo daug mažesnių firmų buvo per, nors ir daug didesniu mastu. Kai jūsų skola į vertingo dalyko santykį yra per didelė, ir jūsų pajamos neatitinka jūsų išvykstančio įsipareigojimo, jūs turite reikalo su savo savomis įsiskolinusiomis lubomis. Rūpestingai minties lauke verslo planas gali padėti jums likti žinantis tiksliai, kiek skolos jūs galite leisti sau turėti anksčiau, negu tai taps nekontroliuojamas. Buhalteris gali padėti jums ruošti planą, kuris laiko jus finansiškai tirpinantį. Geriau kalbėti su jūsų buhalteriu anksčiau, negu jūs surasite save neįvykdantis įsipareigojimų dėl užmokesčių, tačiau finansinių įsipareigojimų nevykdymas ne būtinai reiškia kelio galą - jūs galite turėti pasirinkimą.

Vadovavimas jūsų verslo skolos, perdengiančios

Kaip visos firmos, federalinė vyriausybė turi pasirinkimą, turi tai atvykti prie finansinių įsipareigojimų nevykdymo. Kaip šitas pasirinkimas paveiks vyriausybę ir kaip jie paveiktų jūsų verslą?

1. Išdėstymas pagal svarbą

Iždas gali užmokėti sąskaitas atrankos būdu, su tikslu mokėti sąskaitas, būtinas, kad sulaikytų globalinę finansų rinką, pažyminčią nepertraukiamą.

Problema: yra daugiau kaip 2 milijonai sąskaitų, kad mokėtų kiekvieną dieną, ir rūšiuojantis per juos būtų mamuto užduotis. Be to, mes neturime jokios minties, kaip rinktiniai užmokesčiai iš tikrųjų paveiktų ekonomiką. Tai yra ta pati problema, kurią jūs turėtumėte su savo savu verslu, kaip gali jūs prioritize užmokesčiai?

Prioritizing užmokesčiai gali būti daug efektyvesni verslo viduje, negu tai yra federalinėje vyriausybėje. Su mažiau sąskaitų, kad turėtumėte reikalo su, jūs galite galėti, kur jūs galite rūšiuoti per juos ir adekvačiai nustatyti kuris iš jūsų kreditorių į prioritize. Jei jūsų verslas nukrito ant sudėtingų laikų, jūs nesate vienišas. Jūsų buhalteris gali išrasti planą prioritizing užmokesčių ir darbo jūsų kelio, atgal be skolų.

2. Užlaikymo užmokesčiai

Vyriausybė galėjo užlaikyti užmokesčius, kol jie neturi pakankamai pinigų, kad padarytų juos visiškai.

Problema: kiekvieną dieną laukimo yra kita diena daugiau skolos sukaupimo. Galvojant apie jūsų savą verslą, tai galima? Jūs galite užlaikyti savo kreditorius? Verslo buhalteris ar Kanados avialinijos gali padėti jums nustatyti, jei užmokesčio pasirinkimas yra pasiekiamas ir įmanomas jūsų tam tikrai situacijai.

3. Sulėtinkite normą agentūros išlaidų

Vadybos ir Biudžeto Įstaiga turi valdžią pasakyti vyriausybės įstaigoms, kad jie negali išleisti savo fondų iki vėlesnės datos, lėtindami įeinančių sąskaitų normą.

Problema: Tai galėjo būti prieš savaites prieš tai, kai mes pamatysime bet kokius rezultatus, ir ši taktika vis dar visiškai nesustabdo vyriausybės išlaidų. Jūsų verslas sugeba sulėtinti išlaidas ar sumažinti išlaidas? Tai yra turbūt pirma vieta, buhalteris tikėsis išlyginti jūsų biudžetą. Pabandykite nustatyti, kur jūsų verslas leidžia daugumą pinigų ir ieškoti būdų sumažinti.

Jei jūs manote, kad jūsų verslas trenkėsi, skola, perdengianti jį, gali būti laiku kalbėti su verslo buhalteriu. Tai neturi niekada per vėlai siekti kietojo kūno, kompetentingo finansinio patarimo sau savarankiškai ar jūsų verslui.