Strateginis Mokestis Rašo-Offs

Jūs norite pašalinti mokesčius ar investuoti kapitalą į nekilnojamąjį turtą?

(Aš nesu Kanados avialinijos, ir aš neduodu mokesčio patarimo. Jūs turite konsultuotis su savo Kanados avialinijomis IR paskolinti kūrėjui prieš bet kokių mokesčio planavimo sprendimų priėmimą)

Tai turi iš tikrųjų būti pasirinkimu? Mums visi dėstė pasistengti, mes galime, kad pašalintume mūsų mokesčio naštą. Klausimas, apie kurį mes negalvojame yra, jei tai geriausias pasirinkimas turi gauti mano visaapimančius finansinius tikslus? Atsakymas gali atrodyti paprastas, bet tai yra iš tikrųjų daug sudėtingesnė tema. Tiesa yra, žinoma, jūs norite apriboti savo mokesčio išlaidas, ir jūs galite visada rasti būdus investuoti kapitalą į nekilnojamąjį turtą, nedokumentuodamas pajamų. Tačiau; tikrovė yra, jūs sunkiai apribosite savo pasirinkimą ir daugiau negu tikėtinas žemiau jūsų pajamų potencialas. Jūs galėtumėte surasti, kad jūsų grynos pajamos metus yra daug aukštesnės, kai jūs iš tikrųjų nusprendžiate užmokėti daugiau mokesčiuose.

Galvokite apie tai kaip tai. Pasakykime, kad jūs pradedate savo darbo pyrago verslą nuo obuolio būdamas jūsų specialybė ir naudingiausias. Obuolių pyragų sukūrimas yra daug darbo (kaip nekilnojamojo turto investavimas), ir jūs apribojote laiką, kad gautumėte tai padarytas (daug kaip gavimas vyresnio ir bandymas atsistatydinti). Jūs vadovaujate į sodą, kad pradėtumėte rinkti obuolius, žinodamas, kad jūs turite pajudėti greitai. Kad padarytumėte geriausią pyragą ir galų gale padarytų didžiąją dalį pinigų, jums reikia geriausių obuolių. Tai lengva pirmiausia todėl, kad yra daug obuolių, kad išsirinktų iš. Jūs darote didelius pyragus ir darote daug pinigų. Galų gale geriausi obuoliai nėra daugiau lengvi pasiekti. Geri žemi obuoliai išėjo, bet yra daug didelių obuolių medžių viršuje. Apribotas laiku, jūs iš pradžių bandote kopti į medį, bet iškristi. (Daug kaip atšaukimas žemai palūkanų normos paskolai.) Jūs bandote dar kartą ir krintate vėl ir paskui skubiai suprantate, kad jums reikia daugiau įrankių, kad tęstumėte daryti pyragus. Jūs bandote surasti kopėčias, bet jūs neplanavote priekyje tokiu būdu nėra jokių pasiekiamų kopėčių. Bėgdamas trumpas laiku, jūs nusprendžiate parinkti žemesnį kokybišką vaisių medžių apačioje (kaip sutikimas su ribiniais reikalais todėl, kad jūs negalite gauti gero finansavimo). Problema yra, dabar jūsų pyragai pasirodo vidutiniški, ir jūs pradedate prarasti klientus. Artėjant laikui, kai jūs gaunate kopėčias, jūsų kliento pagrindas sumažėjo, ir jūsų išėjimas į pensiją yra išplėstas.

Dabar tik galvokite, jei jūs suplanavote priekyje ir turėjote kopėčias. Jūs galbūt pasiekėte medžių viršūnę kai būtinas parinkti geriausius obuolius ir tęsėte daryti pyragus. Jūsų klientai nebūtų pabandę vidutiniško produkto, ir jūsų verslas klestės. Heck, jūs galėtumėte būti atsistatydintas vietoj pritvirtintų sukūrimo pyragų.

Kaip pyrago verslas, nekilnojamajame turte jūs turite suplanuoti priekyje. Įrankių turėjimas daro šį verslą daug lengvesnį ir leidžia jums pakelti ar pašalinti bet kokias pajamų lubas. Jūs ne būtinai naudojate visus savo pasiekiamus įrankius ant kiekvieno sandorio, bet jų turėjimas yra raktas jūsų pajamų potencialo pakėlimo. Aš pažįstu investitorius, kurie lengvai daro 6 skaičius metus be darbo. Jie galbūt nepadarė to be teisingų įrankių.

Paskola yra labai svarbus įrankis. Yra visų skirtingų tipų paskolų, kurios bus panaudotos dėl skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, kieta pinigų paskola yra nuostabi panaudoti, kai jūs norite apriboti savo grynųjų pinigų neapsaugojimą ir nupirkti turtą, kuris turi atsigauti. Mes mokome žmones, kaip ir kai panaudoti kietus pinigus mūsų klasėse, todėl, kad svarbu žinoti kai ir kaip panaudoti šį nepaprastai vertingą įrankį. 30 metų pastovios palūkanų normos paskola yra ne skirtinga. Tai didelis ilgoms nuomojamoms trukmės ypatybėms. Kredito, komercinių paskolų, privačių pinigų linijos, visi vaidina vaidmenį ir yra visi įrankiai, kad padėtų jums sektis.

Nemokėdamas mokesčių, jūs šalinate vieną ar daugiau įrankių nuo savo arsenalo. Mes žiūrime į daug pajamų deklaracijos, ir nors mes tipiškai nesirūpiname apie pajamas, nuostabu man, kiek investitoriai moka nuliniams mokesčiams. Ant paviršiaus tai atrodo didelis, bet kaip jūs galite pateisinti kažką duodantį jus paskola, kai jūs negalite parodyti pakankamai pajamų, kad padarytumėte užmokesčius? Kadangi mūsų kieti pinigai paskolina, mes neturime pamatyti pajamų, kad ruoštumės, bet jei jūs norite pastatyti nuomojamą portfelį, tai nepaprastai svarbu.

Taip, jūs užmokėsite daugiau mokesčiuose, bet sprendime paimti visus jūsų rašyti-offs ar neturite būti garsiniu verslo sprendimu. Jei jūs neturite pakankamai pajamų, kad panaudotumėte visus jūsų išskaitymus, jos galėtų turėti prasmę atsisakyti jų taip, jūs galite pasilikti ar tapti pelningas. Pelningas tik reiškia, kad jūs galite gauti tradicinę ar banko paskolą. Sprendimas turi būti pagrįstas skaičiais. Pavyzdžiui, jei jūs nurašote 40.000$ pajamose, jūs galėtumėte taupyti apytiksliai 10.000$ metus (priimantis 25 % mokesčio įsiskolinimą). Jei jūs neimate to mokesčio išskaitymo ir einate, perka namą ar du, būtų jūs daryti daugiau kaip 10.000$ tais metais. Galvokite, kiek pinigų jūs galite padaryti po kitų 3-5 metų su tuo namu ar du, ypač su palūkanų normomis taip žemai, kaip jie yra. Milijonieriai yra padaryti, laikydami nekilnojamąjį turtą, ir bet kas gali padaryti tai su mažu planavimu.

Kadangi aš paminėjau šio straipsnio pradžioje, aš nesu Kanados avialinijos. Mano supratimas yra, kad jūs turite paimti visus teisėtus išskaitymus. Su tuo pasakė, jūs kada nors išgirdote apie IRS sužlugimą kažko tam, kad užmokėtumėte per daug mokesčiuose?