Mokesčio Vyras Atvyksta, Ir Jis Turi Naujus Pokštus

Per daug metų, turto planuotojai padarė tai, ką laiko tradiciniu turto planavimu. Jie projektavo planus, pirmiausiai sudomintus mažinimu būsimos paveldėjimo mokesčio atsakomybės, ir skyrė minimalų dėmesį pajamų mokesčio pasekmėms.

Tai buvo keliais tobulai puikiais metais prieš, kai paveldėjimo mokestis buvo daug sunkesnis negu potencialas pajamų mokesčiui. Tai buvo priskirtina palyginti aukštiems mokesčių tarifams, žemai apmokestinti atleidimą, kuris nebuvo įtrauktas į rodyklę infliacijai, ir palyginti žemoms kapitalo pelnų normoms.

Tačiau, Kongresas pertvarkė mokesčių sistemą didžiuliame būde. Atitinkamai, turto planavimo pajamų mokesčio poveikis ima ant didesnės reikšmės, specialiai Masačusetso gyventojams.

Daugiau dėmesio turi dabar nukreipti svarbumo kryptimi pajamų mokesčio pagrindo apsvarstymo turte, planuojančiame dėl siaurėjimo tarp paveldėjimo mokesčio normų ir pajamų mokesčio normų. Iš tikrųjų, daugumoje turto, verto mažiau kaip $5,34 milijonų, paveldėjimo mokesčiai nėra daugiau svarstoma problema. Dabar, pajamų mokesčiai įgauna grėsmingą pavidalą dideli, pirmiausiai dėl trūkumo dėmesio pajamų pagrindu (T.y. kainuokite ar pritaikytas pagrindas) pagrindinio kapitalo. Taip pat valstybiniai paveldėjimo mokesčiai tapo kritiškai svarbūs dėl žemesnio $1 milijono slenksčio mokesčiui valstybėse kaip Masačusetsas.

Blogos žinios daugumai vidutinės klasės mokesčių mokėtojų yra, kad per daug metų jie buvo pamaitinti pastovi dieta paveldėjimo mokesčio, mažinančio testamentą ir pasitikėjimą. Dar blogiau, jie kaba ant pasenusių dokumentų daugelį metų, manydami, kad jie yra padaryti su jų turto planavimu ir nenoru būti trukdyti. Liūdnai, šitie seni dokumentai daugiau neatitiks savo numatomos mokesčio sumažinimo paskirties. Didžiausia problema yra taip pat sukurta, kai federalinis mokesčio sumažinimas planuoja, jei jie nėra atnaujinti, sukels visiškai išvengiamą Masačusetso mokestį vedusiai porai. Tuo metu, kai negali būti jokių federalinių paveldėjimo mokesčio santaupų su šitais dokumentais, todėl, kad labai mažai vidutinės klasės mokesčių mokėtojų kada nors užmokės paveldėjimo mokestį, dokumentai padidins pajamų mokesčius savo įpėdiniams ant įvertintų vertingų dalykų pardavinėjimo. Be to Masačusetse, gali ne tiktai būti visiškai išvengiamas mokestis papildomam milijonui dolerių, bet jis gali taip pat sukelti didelį, visiškai išvengiamą Masačusetso paveldėjimo mokestį ant pirmos mirties.

Galutinis rezultatas: žaidimas prasideda iš naujo. Susitelkime ties pajamų mokesčio sumažinimu daugumai mokesčių mokėtojų ir užmirškime apie mokesčio sumažinimą. Jei jūsų turtas nėra vertas daugiau kaip $5,34 milijonų, jūsų didžiausias pavojus yra Masačusetso paveldėjimo mokestis taip pat kaip permokėjimo pajamų mokesčiai dėl neatidumo į pajamų mokesčio pagrindo planavimą jūsų testamente ir pasitikėjime. Nepadarykite tos klaidos. Apžvelkite savo dokumentus šiandien, kad jūs pašalintumėte šitas slypinčias mokesčio problemas.