Mažos įmonės Sveikatos Pasirinkimo Programa Ir Jūsų Verslas

Įperkamas Rūpinimosi įstatymas (ACA) kelia daug klausimų tarp amerikiečių, kurie galbūt visiškai nesupranta, kokie pakeitimai vyks. Vienas iš pirminių įvykių, kuriuos mes pamatysime yra įkūrimas įperkamos internetinės draudimo rinkos, oficialiai žinomos kaip Mažos įmonės Sveikatos Pasirinkimo Programa (PARDUOTUVĖ). Ši rinka yra pasiekiama darbdaviams su mažiau kaip 50 dirbančių visą darbo laiką ekvivalentiškų tarnautojų.

Kas yra Mažos įmonės Sveikatos Pasirinkimo Programa (PARDUOTUVĖ)?

PARDUOTUVĖ buvo nustatyta, kad padėtų darbdaviams lyginti kainą ir pašalpą didelio kiekio sveikatos draudimo planų, visų vienoje patogioje internetinėje vietoje. Darbdaviai gali ištirti pasirinkimą savarankiškai ar su jų atstovu ar brokeriu. Premijos lieka tą patį nepriklausomai nuo to, ar tikrai jūs turite pagalbą.

Kiekviena valstybė turės PARDUOTUVĖS Rinką, ir jūsų įstaiga ar worksite turi būti PARDUOTUVĖS paslaugų zonos viduje, jei jūs norite panaudoti tai. Kai jūs užbaigsite internetinę paraišką, tai nukreips jus į tinkamą PARDUOTUVĘ. Kai tik jūs pasirenkate draudimo planą, jūs nustatote tai, ką jūs užmokėsite į savo tarnautojų premijas. Nuo to punkto, jūsų tarnautojai gali įsirašyti sveikatos planuose.

Ką firmos vertina PARDUOTUVEI?

Nuo 2014 iki 2016, darbdaviai su mažiau kaip 50 dirbančių visą darbo laiką ekvivalentiškų (FTE) tarnautojų turi teisę PARDUOTUVEI. Nuo 2016, tas skaičius bus didintas darbdaviams su iki 100 dirbančių visą darbo laiką ekvivalentiškų tarnautojų. Savisamdyti darbuotojai, be tarnautojų, gali panaudoti Sveikatos draudimo Rinką, ne PARDUOTUVĘ. Darbdaviai, naudojantys PARDUOTUVĘ, turi pasiūlyti nušvietimą žiniasklaidoje visiems dirbantiems visą darbo laiką tarnautojams. Kelios valstybės reikalingas, kad bent jau 70 procentų jūsų dirbančių visą darbo laiką tarnautojų įsirašytų.

Kaip PARDUOTUVĖ dirba?

Pagal teoriją, PARDUOTUVĖ padarys tai lengviau jums pasirinkti ir nupirkti sveikatos draudimą jūsų mažai įmonei. Jūs sugebate išrinkti kiekį nušvietimo žiniasklaidoje ir kainą premijų, kurias jūs užmokėsite. Internetinis palyginimo gidas padeda paaiškinti kiekvieno draudimo plano už ir prieš, tokiu būdu jūs žinote tiksliai, ką jūs gaunate. Be to, kai kurios mažos įmonės gali net ruoštis ypatingam sveikatos priežiūros mokesčio kreditui, tai verta iki jūsų aukščiausios kokybės kainų pusės. Nuo 2014, šis kreditas tiktai bus pasiekiamas planams, nupirktiems per PARDUOTUVĘ.

Mano tarnautojai turi panaudoti nušvietimą žiniasklaidoje, kurį aš siūlau?

Ne. Tarnautojai gali nupirkti nušvietimą žiniasklaidoje per bendrą Sveikatos draudimo Rinką vietoj to. Tačiau, jei jūs pasiūlysite nušvietimą žiniasklaidoje, kuris sutinka minimalią vertę ir yra laikytas įperkamu, tarnautojai nesiruoš santaupoms ant jų mėnesinių premijų per bendrą Rinką.

Ką aš turiu padaryti pasiruošti?

Mažos įmonės darbdaviai gali pradėti pirkti planus 2014 nuo spalio 1-osios šių metų. Jei jūs jau siūlote draudimo nušvietimą žiniasklaidoje, derinate aplink jūsų draudimo bendrovę, kad pamatytumėte, jei jie siūlys planus per PARDUOTUVĘ. Jei ne, jūs galite norėti palyginti savo egzistuojantį nušvietimą žiniasklaidoje su PARDUOTUVĖS pasirinkimu, ypač jei jūs galėtumėte turėti teisę mokesčio kreditui.