Išgyvendamas Patikos fondo Atgavimo Nubaudimą

Patikos fondo Mokestis

Patikos fondo mokesčiai yra tarnautojo pajamų mokestis iš darbo užmokesčio ir jų akcija FICA ir Valstybinio medicininio aptarnavimo mokestis darbo užmokesčiui, kad darbdaviai sulaiko ir persiunčia vyriausybei kiekvieną mokesčio periodą. Šitie mokesčiai atstovauja paprastai apytiksliai 65 % viso algalapio mokesčio įsiskolinimo, kad darbdaviai moka vyriausybei kiekvieną mokesčio periodą, pranešdami mokesčius formai 941 ketvirtinis algalapio pranešimas.

Silpnėjantys Verslo Spąstai

Firmos nepasiseka, kai verslo operacijų pinigų cirkuliacijos yra nepakankamos, kad sutiktų einamuosius įsipareigojimus, kurie turi būti mokami kas mėnesį. Kai ši tendencija tęsiasi ilgainiui, neapmokėti įsipareigojimai kaupia, ir išlaidos yra sumažintos neviltyje, kad sulaikytų daiktus, bėgančius. Įsipareigojimai, kurie yra gyvybiniai laikymui verslo, bėgančio tokio kaip elektrinė sąskaita ir darbo užmokestis yra užmokėti, bet mokesčiai ir kitos vyriausybinės sąskaitos nėra paprastai mokami. Galų gale, jei jūs neužmokėsite savo elektrinės sąskaitos, valdžia bus išjungta, ir jūs būsite ne versle kitą dieną. Tas pats su darbo užmokesčiu, jūsų kvalifikuota darbo jėga išvyks, ir jūs būsite uždarytas. Jūs turite tik pakankamai pinigų, kad padarytumėte jūsų gryną algalapį kas mėnesį, kad laikytumėte jūsų tarnautojus laimingus. Vienas iš pirmų daiktų, kurie nueitų, yra algalapio mokestis, kuris yra tik kita mokesčio sąskaita, kad vyriausybiniai reikalavimai mažų įmonių, ir tai gali būti esminėmis mėnesinėmis išlaidomis.

Kadangi jūs pastatėte šį verslą iš pagrindo viršuje, jūs manote, kad daiktai apsivers, ir jūsų problemos spręs save ilgainiui, kai pardavimai padidės. Palengvėjimas yra tik aplink kampą, ir jūs skolinatės, kad sutiktumėte jūsų gryną algalapį ir kitas gyvybines einamąsias išlaidas, kol jūsų kreditas nėra eikvotas. Deja, beveik kiekvienas verslas, kuris turi neapmokėtus algalapio mokėtinius mokesčius turi tą pačią liūdną istoriją. Svarbiausias daiktas, kurį verslo savininkas gali padaryti šioje situacijoje turi pripažinti, kad, ką jūs darote nedirba ir kad jūs užstringate dribsmėlyje. Jums reikia finansinio eksperto, kad patartumėte jums dėl, kas padaryti išlikti.

Patikos fondo Atgavimo Nubaudimas IRC 6672 Skyrius

Kaip verslo savininkas, jūs suformavote šį atskirą verslo valstybės vientisumą, kad apsaugotumėte jus nuo asmeninės atsakomybės (korporacinis šydas) ir nemanysite, kad jūs galėjote būti laikytas asmeniškai atsakingas už algalapio mokesčius. Daiktai yra blogi, ir verslas, į kurį jūs padedate viską nepasiseka.

Įeikite į IRS pajamų pareigūną, kuris sunaikins jūsų gyvenimą. Kiekvienas asmuo, kurį gali laikyti atsakingu asmeniu, kuris veikė apgalvotai gali turėti patikos fondo atgavimo nubaudimą, įvertintą prieš juos asmeniškai. Šis pilietinis nubaudimo vertinimas po IRC 6672 Skyriumi yra 100 % nubaudimas, kuris tampa asmenine atsakomybe. Kitas daiktas kurį jūs žinote, IRS siunčia jums laišką, reiklų užmokestį iš jūsų patikos fondo mokesčiams verslo plius nubaudimas ir palūkanos. Jei jūs neužmokėsite, turto sulaikymo teisės bus registruotos prieš jus, ir jūsų banko sąskaitos gali būti apmokestintos. Atsitiktinai, šis pilietinis nubaudimas nėra dischargeable bankroto vyksme. Jei bus penki atsakingi asmenys, atpažinti IRS, tai kiekvienas bus įvertintas 100 % nubaudimo. IRS nesirūpina, jie tik nori savo pinigų. Papildomai, su turto sulaikymo teisių sisteminimu, niekas negali gauti paskolą, kad pasiskolintų pinigų, kad užmokėtų verslo skolas, jūs esate negyvas vandenyje.

Laukite viena Minutė: aš esu tik Buhalteris; savininko vyras; privatus skolintojas

Kaip buhalteris, jūs apsisprendėte, kurias sąskaitas užmokėti ir tuo būdu tyčia užmokėjo naudos sąskaitoms vietoj IRS algalapio mokesčio įsiskolinimo. Jus laiko atsakingą ir todėl, kad jūs veikėte apgalvotai, jūs galite įvertinti civilinę atsakomybę prieš jus. Net jei jūs tik sekėte tiesioginius savininko nurodymus, jūs galite vis dar būti laikytas atsakingas bet kokiu būdu IRS.

Vyras savininko žmonos (vadovaujantis pareigūnas), beveik niekada įeina į verslą ir iš tikrųjų neturi ką nors bendro su kasdieninėmis verslo operacijomis. Jis buvo įrašytas į sąrašą kaip pareigūnas su Valstybės sekretoriumi savininko sutuoktinio, kad priverstų jį jaustis svarbus. Jis buvo taip pat įrašytas į sąrašą kaip pasirašiusysis ant verslo einamosios sąskaitos, nors jo žmona niekada neleis jo pasirašyti tikrinimą. Jam pasakė, kad tai buvo būtina tuo atveju, jei ji staiga mirė darbe vieną dieną. Jis niekada nepasirašė tikrinimo ir niekada neturėjo ką nors bendro su verslo operacijomis. Kadangi jis yra įrašytas į sąrašą kaip pareigūnas, jis yra automatically, kurį laikoma atsakingu asmeniu ir todėl, kad jis yra pasirašiusysis ant pranešimo, jį laiko, turėdamas gebėjimą užmokėti vyriausybę. Jis turi padėtį, pareigą ir valdžią užmokėti IRS. Jis gali būti įvertintas pilietinis nubaudimas ir laikytas asmeniškai atsakingas už atsakomybę IRS.

Jūs esate draugas vadovaujančio pareigūno, kuris paskolino pinigus verslui, žinodamas, kad algalapio mokesčio įsiskolinimas buvo neapmokėtas. Jūs žinote faktą, kad pinigai, kuriuos jūs paskolinote verslui buvo panaudoti, kad užmokėtų elektrinę sąskaitą ir kitus sistemos įrankius vietoj IRS. Jūs galite būti laikytas atsakingas ir įvertinote civilinę atsakomybę greta kitų atsakingų partijų iki jūsų paskolos kiekio.

Pirkimas Egzistuojančio Verslo, Kuris Įsiskolina Nusikaltusius Algalapio Mokesčius

Jei jūs perkate egzistuojantį verslą, kuris įsiskolina nusikaltusius algalapio mokesčius, jūs galite būti laikytas asmeniškai atsakingas už visą praleistą kiekį. Kaip naujas verslo savininkas, jūs turite padėtį, pareigą ir valdžią užmokėti IRS, ir grynųjų pinigų pinigus ir skystus vertingus dalykus, kurie buvo pasiekiami, kad užmokėtų sąskaitas, ar kiti kreditoriai bus pritaikyti jūsų patikos fondo atsakomybei. Be to, jei jūs mokate sistemos įrankiams ir kitoms būtinoms sąskaitoms, su fondais, pasiekiamais jūsų pirkimo laiku, jūs didinate savo asmeninę patikos fondo atsakomybę.

Ką Kiekvienas Verslo Savininkas Turi Padaryti

1 - Kadangi darbo užmokestis, kurį jūs mokate yra įvertintas algalapio mokestis, ir kadangi jūs neturite pinigų, kad užmokėtumėte mokestį, sumažinti jūsų darbo užmokesčio išlaidas prie algalapio mokesčio kiekio nedelsiant. Jūs galite ar atleisti tarnautojus iš darbo ar sumažinti jų mokestį, kad palengvintumėte tai. Išleiskite juos rinkti bedarbystę vyriausybės išlaidose. Padarykite tai dabar, anksčiau, negu atsakomybė pasidarys per didelė susidoroti. Dauguma firmų laukia per ilgai, kad padarytų šį pakeitimą ir kai jie daro, per vėlai, kad atsiskaitytų su sukaupta atsakomybe. Įeikite į patikos fondo atgavimo nubaudimą ir finansinį žlugimą.

2 - Kai tik pusiausvyra yra pasiekta, kur kraujavimas sustojo, įsitraukite į įmokos sutartį su IRS, kad atsiskaitytumėte su likusia atsakomybe verslo lygmenyje. IRS siejasi su tuo kaip "Verslo Skubioje Patikos fondo Sutartyje (IBTF)."

3 - Niekada nenepajėgia registruoti algalapio pajamų deklaraciją todėl, kad jūs neturite pinigų, kad užmokėtumėte mokestį, įrašytą į sąrašą ant formos 941 sugrįžimas. Pilnas sisteminimo sutikimas yra reikalavimas į įsitraukimą į užmokesčio sutartį su IRS.

4 - Nubaudimas gali užmušti jus, taip žinoti pakenkimą. Nepasisekimas užmokėti nubaudimą už algalapio mokesčius yra 10 % viso algalapio visam ketvirčiui. Pridėkite nesėkmę prie rinkmenos nubaudimo, ir jūs žiūrite į pinigų stambių sumų skolinimąsi, kad tik užmokėtumėte reguliarų nubaudimą. Patikos fondo nubaudimas yra įvertintas ant viršūnės viso kito nubaudimo ir neužmiršti procentinių išmokų. Turto sulaikymo teisė kurią jie registravo prieš jus garantuos, kad jūs nesugebėsite nueiti į banką, kad pasiskolintumėte bet kokių pinigų, kad užmokėtumėte nubaudimą, taip dabar, kas daro jūs darote.

Ilgalaikiai Atsakymai

1 - Manymas jūs neketinate daužyti mokesčio vertinimą, leisti mane padėti jums gauti kažkokį palengvėjimą nuo IRS. Aš galiu sugebėti sustabdyti kolekcijos veiksmą ir padėti jums įeiti į ilgalaikį užmokesčio planą. Svarbiausia, aš pasakysiu jums sąžiningai, koks jūsų pasirinkimas iš tikrųjų yra.

2 - Įpjovimas jūsų išlaidos, kad išvaduotų kai kuriuos grynuosius pinigus. Naudojant linijinę regresijos analizę ant jūsų verslo išlaidų sąskaitos, aš galiu parodyti jums grafiškai, kur jūsų išlaidos yra per aukštos, pagrįstos jūsų sava metrika. Šitos išlaidos gali būti nedelsiant identifikuotos ir sumažintos, kad nuleistų visaapimančias eksploatacijos išlaidas. Ši analizė gali identifikuoti tarnautojo vagystę, kuris nuėjo nepastebėtas per daug metų. Problemos šaknis gali būti neužfiksuotais pardavimais (nuo knygos) ir incongruent išlaidų metrika ar pinigų sumos, išpumpuotos tarnautojų kelių įvairovėje (ant knygos). Jūs būtumėte nustebintas, kaip paprastas tai gali būti, kad surastų pinigus jūsų verslo viduje, kur ilgalaikiai padariniai gali būti esminiai.

3 - Įpjovimas jūsų išlaidos, kad išvaduotų kai kuriuos grynuosius pinigus. Jūs valdote savo pramonės viduje specifinę metriką? Dauguma pramonės šakų publikuoja statistiką po jūsų NAICS kodu, ir ši informacija yra pasiekiama palyginimui su jūsų tikra metrika. Išleiskite mane padėti jums sužinoti, koks tas skirtumas yra. Viena iš priežasčių, kad vardo prekės ženklo asmenims, gavęs teisę savarankiškai atstovauti firmai sekasi, yra, kad jie pasakys jums, kuo jūsų verslo metrika turi būti, ir jūs žinote tiksliai, kas praleisti kiekvieną mėnesį kiekvienai išlaidų kategorijai. Jie padės jums sektis jūsų naujoje verslo aplinkoje. Deja, dauguma firmų neturi to palaikymo tinklo, kad palinktų ant, taip leidžia, kuria mūsų savą, pagrįstas jūsų verslo NAICS kodu.