1031 Keitimas, Deferrals, ir valstybiniai ir Vietiniai Mokesčiai

Procesas daryti 1031 keitimą visada plėtojasi, ir jei abejonėje jūs galite tik paklausti KCC Contractor Inc ir John Q. Hammons Pramonės šakų atstovų. Abu neseniai turėjo pasirodyti prieš Misurį Administracinė Klausymosi Komisija. To atvejo rezultatas buvo toks, kad net sandoris, kuris ruošiasi mokesčiui deferral po 1031 keitimu federacijos principu nereiškia, kad tas pats sandoris yra būtinai laisvas nuo naudojimo ir pardavimo mokesčio.

Svarbu atsiminti, kad valstybinė teisė įeina į detales tokių sandorių, ir šitie asmenys tikėjosi, kad Misurio pašalinimas ant naudojimo ir pardavimo mokesčio prekybai-ins apsaugos juos. Šiuo atveju, panašus - mielas turtas buvo korporacinis reaktyvinis lėktuvas. Jų $9,1 milijonų 2004 Learjet buvo mainyti $10,6 milijonų 2007 Learjet.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug kaip kitas 1031 keitimas, asmenys šiuo atveju naudoja kompetentingą tarpininką, kad vestų keitimą. Galų gale, Misurio Komisija teigė, kad yra kitų atvejų, kur precedentas buvo nustatytas taip, kad federalinės pajamų mokesčio taisyklės dėl keitimo nesumažintų naudojimo ar pardavimo mokesčio.

Kadangi jūs galite pamatyti nuo šio trumpo pavyzdžio, 1031 keitimas yra ne visada lengvas. Panaudotas nekilnojamojo turto investicijos tikslais ypač, jie gali būti galingi tam, kad atidėtų mokesčius už kapitalo prieaugį. Šitie sandoriai leido gausiems nekilnojamojo turto investitoriams paimti fondus nuo pirmo pardavinėjimo turto ir pritaikyti jį pirkimui kito su minimalia einamąja mokesčio reikšme.

Kad padarytų tai, kompetentingas tarpininkas yra panaudotas, kad iš tikrųjų palengvintų sandorį. Jis ar ji yra trečioji šalis, kuri iš tikrųjų gauna fondus iš pirmo pardavinėjimo pardavėjo vardu ir naudoja juos, kad nupirktų sekundę (ar daugiau) ypatybės. Pridėta nauda darbo su kažkuo, kas vertino tarpinę patirtį yra, kad jis ar ji turi žinias apie griežtus IRS nurodymus dėl timeframes šitam keitimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turite visada konsultuotis rūpestingai su mokesčio specialistu prieš priėmimą vieno iš šito keitimo, nors, kad jūs išaiškintumėte su visa galima reikšme. Kadangi anksčiau minėtas atvejis pasisiūlo, jis moka, kad būtų daug žinantis apie tai, ar bet kokios kitos mokesčio situacijos prisitaiko, net kai jūs gaunate deferral federacijos principu nuo deramo keitimo vieno kaip mielas turtas kitam. Šis kelias, nėra jokios nemalonios nuostabos žemyn kelias. Padarykite savo tyrinėjimą prieš pradėjimą su 1031 keitimu, tokiu būdu jūs žinote, kas laukti.