Visi Apie Kavos Malūnėlius

Kava yra bauginantis metodas, kad pradėtų rytą! Iš eilės, galbūt jūs pritariate tam apšerkšnytas. Kava atvyksta į tokį asortimentų ir kokybių didelį kiekį. Yra tam tikro vadovavimo ant kavos, kuri parodys jums, kaip gėrėtis visais prieinamos kavos asortimentais.

Jūs neturite daug pasiekimo, perfrazuojančio užkandinės skonį namie? Svarstykite daugiau kavos tirščių panaudojimą. Įprastai, kavinės maišo šešių uncijų vandenį kiekvienam du valgomieji šaukštai, pakrauti kavos tirščiais. Nebūkite svyruojantis, kad pabandytumėte skirtingus daiktus kiekiais, kol jūs neišsiaiškinate proporcijoje, kuri patenkina jus.

Kavos pupelių smulkinimas greitai pasiverčia amerikiečių kavos gėrimo fono formos dalimi. Sprendimai kavos malūnėliams, prieinamiems pirkiniui, yra smegenų pabūgimas, tokiu būdu jūs iš tikrųjų turite žinoti porą daiktų apie kavos malūnėlius anksčiau, negu jūs nupirksite vieną iš savo priklausančių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Punktualiausias kavos daužymo perdavimas buvo baigtas su laivu ir grūstuvėliu. Pupos buvo virtos, kad prasidėtų nuo, tada jie buvo nustatyti laive ir sutraiškyti ar pagrindas su grūstuvėliu. Tame punkte daiktai buvo automatizuoti, ir pasikeitė nedelsiant, kai kavos malūnėliai, kurie buvo į ranką pasukti inicijuotas egzistavimas. Kai jūs kada nors apžiūrėjote senus vakarų kino filmus, yra patikimai į ranką pasuktas kavos procesorius kaimyninėje universalinėje parduotuvėje.

Tame punkte į priekį atvyko valdžia, ir daiktai tiesiog pasidarė mažiau reiklūs. Pradžioje įkrauti kavos malūnėliai iš tikrųjų dirbo pagal tą patį standartą kaip ranka trūktelėta forma. Buvo iš esmės dvi lygmens lėkštės (vienas stacionarus ir kitas judėjimas), tarp kurio kavos pupelės buvo sudaužytos. Daiktai parodė ženklus pagerinimo nuo to punkto pirmyn nepaisant to, kad standartas lieka nepaprastai nepakeistas - tik padidintas.

Šiandien, jūs galite nupirkti kavos malūnėlius su skustuvu aštrūs kraštai, kurie iš esmės kerta pupas į puikias daleles. Antra, šitos dalelės nėra neatskiriamo dydžio. Šitie aštrinti plieniniai rūšies kavos malūnėliai galėtų būti nupirkti taip liesam kaip 20$, tačiau jie nėra geriausias sprendimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geriausias sprendimas kavos procesoriui yra "burzgimo" procesorius. Burzgimo kavos malūnėliai dirba ties ta pačia būtina taisykle kaip seni į ranką pasukti kavos malūnėliai, kuriuose yra dvi lėkštės. Bet kokiu atveju, šitos lėkštės turi, burzgia ant jų, ir kavos dalelės pupų, kurios buvo pagrindas burzgimo procesoriuje yra visas neatskiriamas dydis. Burzgimo malūnėliai yra, aišku, brangesni, dar jie yra daug geresni kavos malūnėliai.

Yra didžiulis skaičius asmenų, kurie vertina kavą kiekvieną rytą. Jūs galite būti tarp šio skaičiaus ir laikyti kavą vieneriais iš gyvenimo pirmo būtinumo dalykų. Panaudokite šį vadovavimą, kad padarytumėte neįtikėtiną degustacijos kavą ir atrastumėte naujus skonius, kuriais jūs gėrėsitės.