Trumpa Kavos išdavimo įtaiso Istorija

Nors kavos išdavimo įtaisai pasikeitė žymiai per tuos metus, jie visi iš esmės daro tas pats daiktas - būtent bando pagaminti puikius skanius karštus gėrimus mums suvartoti.

Pirmi kavos išdavimo įtaisai panaudojo paprastą procesą dėti keptas kavos pupeles ar pagrindo kavos pupeles karšto vandens kaistuve, dengdami tai dangčiu, kad įpylimas galėtų būti aktyvintas. Svarbiausias šitų mašinų projektas turėjo įvilioti į spąstus kavos tirščius puode, kad jie būtų sugauti puode ir nebūtų išpilti į puodelį.

Kavinės, aptarnaudamos kavą ir kitus gėrimus, buvo esamos daugiau kaip 500 metų. Tai buvo atrasta Prancūzijoje 1700-aisiais, kad kava iš tikrųjų paragavo geresnė, jei vanduo nebuvo virimo taške, bet tik nuo virimo ir buvo lašėtas ant kavos tirščių.

Biggin, kaip įvestas Prancūzijoje 1780, buvo dviguba chambered kava; viršutiniai rūmai laikė kavą audeklo kojinėje, ant kurios vandenį išpylė, ir įpylimas nusausintas per duobes į žemesnius rūmus ir buvo tada įkaitintas žemai. Tada tapo pertekliaus kavos sukūrimo išradimais tokiais kaip kavos koštuvas, filtro lašas, prancūzų Paspaudimas, ir kiti taip pat kaip vėlesni išradimai tokie kaip komercinė espreso mašina.

Komercinės kavos įrangos ir pardavimo automatų naudojimas yra dabar plačiai paplitęs ir yra pasiekiamas, kad išnomuotų, nuomoti ar nupirkti nuo daug profesinės kavos ir gėrimo pardavimo automato kompanijų.

Paslaugos Palaikymo Sutartys yra taip pat pasiūlytos įkūrimui, kad sulaikytų mašinas, bėgančias optimaliame lygmenyje, tuo būdu leisdamos verslą susikoncentruoti ties jų reikalų valdymu, aprūpindamos jų darbuotojus, klientus ir klientus su pirma kokybiška normos kava ir kitais karštais gėrimais.

Šiuolaikiniai kavos išdavimo įtaisai gali atleisti kavą nuo pupos į puodelį, naujai įkurti ar net kavos gėrimai, padaryti iš tirpiosios kavos granulių. Keli yra dabar net pritaikyti su veido pripažinimo programine įranga, kad mašina tučtuojau paskirstytų kavos puodelį, kad tiktų atskiram asmeniniam skoniui tiktai, pripažindama klientą prieš mašiną.

Kavos išdavimo įtaisų dydis yra taip pat įvairus ir apima kompaktiškas kontraukščiausias versijas į didelę atskirai stovintis įrangą, kuri gali būti įspausta žymę specifinėse emblemos spalvose korporaciniam žvilgsniui.

Kavos išdavimo įtaisai yra svarbi įstaigos gyvenimo dalis, ir daug svarbių paskalų ir informacijos fragmentų pakeitė rankas ar šalia įstaigos kavos išdavimo įtaiso, kuris yra dabar vakarų kultūros dalis.