Puiki Erdvė, Kad Padarytų Kavą

Jūs esate tiktai pusė, nemieganti, kadangi jūs įeinate į virtuvę, kad virtumėte jūsų kavą. Sunku galvoti tiesiai - ypač, jei jūs turite atidaryti 3 ar 4 kabinetus, kad rinktumėte dalykus tam, kad padarytumėte tai. Ir radimas jūsų mėgstamo puoduko per jūrą nenaudotų kavos puodelių ir puodukų, nėra lengvas taip pat. Kas minutę skaičiavimai, kai jūs bandote padaryti tai lauke durimis laiku. Jei jūs esate kavos gėrėjas, atėjo laikas supaprastinti procesą, kuriant kavos stotį.

1 žingsnis: Pasirinkite puikią erdvę. Parinkite mažą viršutinį kabinetą, kuris turi kaištį netoli. Jūs norėsite, kad kavavirė būtų įjungta tiesiogiai žemiau šio kabineto.

2 žingsnis: Išvalykite puodelius ir puodukus. Jūs turite savo numylėtinius. Mes visi darome. Tai galėtų būti dydžiu, spalva, jausmu rankenos ar kažko kita, kas jūs mėgstate tiek daug. Kad ir kas tai yra, tai yra visada puodukas, kurį jūs užgrobiate iš pradžių. Dauguma žmonių turi per daug puodukų savo kabinetuose, užimančiuose vertingą nekilnojamąjį turtą. Paaukokite puodelius ir puodukus, kuriuos jūs nenaudojate ir sumažinate į skaičių, kurie tinka jūsų kabinete. Tuzinas ar mažiau turi būti tinkamas.

3 žingsnis: Rinkite aprūpinimą ir vežkite konteineriais. Aš apskritai naudoju du konteinerius. Pirmas yra kavai, ir aprūpinimas turėjo padaryti ją. Aš mėgstu šituos krepšius todėl, kad jie yra lengvi iššluostyti, ir jie tinka daugumoje kabinetų. Antras gali būti panaudotas arbatai ir/ar kitiems šiltiems gėrimams.

4 žingsnis: Sureguliuokite lentynas. Dauguma lentynų yra reguliuojamos, bet lengva užmiršti, kad jie yra. Jei jūsų yra reguliuojami, reguliuoja juos į būtiną dydį. Jei jūs reikalingas papildomų lentynų, imate vienas su jumis jūsų vietiniam metalo dirbinių parduotuvei. Jie gali turėti vienas ar labiau įpjovimas jums. Lentynos segtukai (daiktai, kurie laiko lentynas) yra parduoti ten be to. Jie atvyksta į kelis dydžius, tokiu būdu tai yra gera mintis paimti vieną iš tų su jumis taip pat. Jei jūs neturite reguliuojamų lentynų, jūs galite panaudoti padėjėjo lentyną. Krepšiai aš rekomenduoju tinkamas tobulai po jais.

5 žingsnis: Padėkite savo dalykus ir etiketę. Padėkite puodukus ir krepšius keliu, kuris yra lengvas jums gauti prieigą ir pažymėti juos. Aš esu didelis ant žymėjimo daikto. Tai padeda kiekvienam name žinoti, kur daiktai priklauso, ir tai sulaikys jus nuo juose atsitiktinai daiktų stūmimo.