Nepaprastai skanus K-puodelio Kavos Receptas: Karamelės Vanilės Džiaugsmas

Neatsižvelgiant į tai, kad vasara yra pilname siūbavime, kaip amerikiečiai, mes vis dar mėgstame mūsų karštą kavą. Dabar, atšaldyta kava tikrai ima gražų uptick populiarume, bet pardavimai karštai kavai yra vis dar aukštesni negu atšaldytas. Dėl to, mes žvalgėmės atgal, kuriame recepte neįtikėtiniems K-puodelio kavos receptams mes pasirodėme ir parašėme apie, ir Karamelės Vanilės Džiaugsmas buvo nugalėtojas.

Taip, tiems jūsų, kas praleido receptą, čia tai yra vėl. Nuostabiai nepaprastai skanus karamelės vanilės džiaugsmas. Sudedamosios dalys šiame recepte yra paprastos ir lengvos pasiekti; niekas iš jų nereikalingas, kad jūs nueitumėte į kažkokią egzotinę parduotuvę ar užsakytumėte 1000$ sudedamųjų dalių vertę. Dauguma jų yra tikėtina jau jūsų namuose, jei jie nėra, paskui paprastas prabėgimas parduotuvei žemyn, kelias turi pakakti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sudedamosios dalys kurių jums reikės yra:

• Vienas papildomas drąsus kavos K-puodelis - tai gali būti bet kokiu prekės ženklu, jūs mėgstate geriausią. Drąsesnis, geresnis. Kodėl? Kavos skonis išsiskirs tarp visų kitų sudedamųjų dalių.

• Vienas prancūzų vanilės K-puodelis - vėl, bet koks prekės ženklas jūs mėgstate geriausią. Prancūzų vanilė yra geresnė receptui negu tik vanilės mišinys.

• du karamelės sirupo valgomieji šaukštai. Jei jūs norite panaudoti kitą formą karamelės kaip kietasis kūnas, tai jūs galite nueiti tam, tik sutirpdykite tai į sirupo pastovumą.

• Pusė ir pusės indelis grietinei. Tai duos kavai kažkokį kūną ir storesnį pastovumą. Ne per storas, nors, taip vis dar puikus vasarą.

• Bet koks saldiklis jūs norite. Šis yra visiškai laisvai pasirenkamas.

Dabar, jūs turite visas savo sudedamąsias dalis kartu ir paruoštas nueiti? Geras, pasiekime karamelės vanilės džiaugsmo sukūrimą!

1. Virkite jūsų papildomas drąsus K-puodelis į 16-20 uncijų puoduką. Jūs norite puoduko, kuris sugebės laikyti visas sudedamąsias dalis. Virkite apytiksliai 8 uncijas kavos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Virkite prancūzų Vanilės K-puodelį į puoduką be to. Žr.? Jums reikėjo to didelio puoduko. O jūs nedaug tikėjimo! Vėl, virkite apytiksliai 8 uncijas kavos.

3. Prisidėkite dalyje pusės ir pusės indelio grietinei, ir bet koks saldiklis, į kavą. Padarykite tai jausti skonį. Tai yra jūsų gėrimas, galų gale!

4. Jei jūs turite kokią nors plaktą grietinėlę čia pat, tai einate pirmyn ir pridedate dalį to ant viršūnės! Tai padarys tai mėgėju.

5. Jei jūs turite kokį nors karamelės sirupą, leidimą ir lynojate dalį to ant viršūnės be to. Vėl, vaizduotė.

6. Gėrėtis.