Latte Kavavirės Apžvalgos

Jūs galite panaudoti standartinę kavavirę, kad padarytumėte latte, bet jūs paprastai gausite geresnius rezultatus, jei jūs panaudosite espreso mašiną, kad padarytumėte darbą. Problema kurią kavavirė pristato yra tokia, kad jums reikia kažko, kad suplaktumėte pieną. Kitaip, su kuo jūs užbaigiate yra puodelis kavos su pienu tame - vos tik latte.

Espreso mašina yra aišku geresnis pasirinkimas, kadangi dauguma modelių atvyksta su pienu frothers. Stovetop espreso gamintojai normaliai nedaro tačiau, ir jei jūs einate, kurie nustato maršrutą, galutinis rezultatas galėjo puodelis espreso su pienu tame. Pienas frother yra todėl būtinybė latte sukūrimui. Laimei, pienas frothers gali būti nupirktas atskirai, ir jie nėra baisiai brangūs.

Panaudokite Kavavirę, kad Padarytumėte Latte

Jei jūs turite aukštos kokybės kavavirę, su Keurig būti vienas iš geresnių prekės ženklų, jūs galite panaudoti espreso pagrindus ar espreso K-puodelį, kad padarytumėte puikų latte. Jums, žinoma, reikės pieno frother. Vienas šio metodo pranašumas yra toks, kad kavavirės yra mažiau triukšmingos negu daugumos espreso gamintojų, ir jie yra linkę būti daug patikimesni negu palyginus įvertinta espreso mašina. O dėl pieno frother, jūs galite surasti baterija varytą Amazonės ar IKEA mažiau kaip 10$, kurie dirbs tobulai puikūs.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ar, Mokestis truputį daugiau ir Naudojimas Espreso Gamintojas

Jei kavavirės naudojimas tiesiog nedarys, jūs turėsite apsipirkti espreso gamintojui. Nesirūpinkite dėl modelių, kainuojančių mažiau kaip 100$, jei jūs tiktai nesigėrite puodeliu espreso ar latte retai atvejais, kadangi pigesni modeliai yra linkę būti linkusia bėda. Išimtis galėtų būti DeLonghi Siurblio Espreso ir Balintos kavos Gamintoju, kuris parsiduoda mažmenomis apytiksliai 90$. DeLonghi modeliai, kurie parduoda už daugiau turbūt būtų geresni pasirinkimai tačiau, DeLonghi BCO320T modelis, kuris parsiduoda mažmenomis būti 150$, bet vienas pavyzdys. Jei jūs aplankysite užkandinę ar espreso poziciją reguliariu pagrindu tačiau, espreso mašina 250$ į 300$ diapazoną vis dar užmokės už save savarankiškai po tik kelių mėnesių, ir jūs galėjote baigti tuo, kad taupėte kelis šimtus dolerių per metus.

Kitas geras pasirinkimas yra Cuisinart JUOS 200, programuojama espreso mašina. Tai taip pat parsiduoda mažmenomis 150$ diapazone. Keurig Rivo 500 Balintos kavos ir Latte Alaus Sistema 199$ daro autentišką italų espreso ir tobulai suplaktą puodelį pieno mygtuko prisilietime. Jūs galite, žinoma, nueiti į aukštesnę įvertintą mašiną. Latte kavavirių ir espreso mašinų pasaulyje, elgesio taisyklė yra, kad daugiau jūs mokate geresnę kokybę, ir geresnį Javos puodelį, jūs paprastai pasiekiate. Geriausios kokybės brangūs prekės ženklai kaip Jura, Breville turi savo argumentus prieš. Jie tik turi mažiau jų.

Trys Patrauklios Alternatyvos

Jei jūsų gyvensena apima gero latte turėjimą, kad pradėtų dieną, yra trys metodai, kuriuos jūs galėtumėte svarstyti. Pirma, jei jūs jau turite Keurig kavavirę, panaudokite espreso, mala ar ankštis, ir perka pieną frother. Apie vienintelę nenaudą bus reikalingumas įkaitinti malūną atskirai, jei jūs norėsite to šiltas ar karštas. Antra, ištyrinėkite Keurig Rivo 500 Balintos kavos ir Latte Alaus Sistema ar DeLonghi BCO320T espreso mašinos. Trečias metodas, ir kažkas gerai verto svarstymas, jei jūs galvojote apie kavos malūnėlio pirkimą, turėtų nupirkti kombinacijos kavavirę / malūnėlis, kad padarytų iš tikrųjų naują puodelį kavos ar iš tikrųjų naują latte. Breville, Cuisinart, ir Krups yra trys prekės ženklai, gerai verti svarstymas. Jums, žinoma, vis dar reikės į šakutę daugiau kaip apytiksliai $10 pienui frother.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Jei jūs mėgstate gėrėtis latte kiekvieną dieną, viduriu įvertintas espreso gamintojas turėtų daugumą prasmės. Jei latte pasigėrėjimas yra daiktas "vieną kartą tame, tuo metu, kai", pirkimo espreso pagrindai, ar mala jus savas, ir frother.