Kartą Kai kurioms Kavos Smulkmenoms

Kava gali atrodyti kaip reguliarus gėrimas jums, bet jūs žinote giliai žemyn, kad yra daugiau į ją negu tai. Ne tiktai tai ragauja gerai; tai taip pat dirba nepaprastai gerai, kadangi gėrimas "renka mane viršuje". Su naujomis rūšimis kavos rinkoje tokiomis kaip San Mig Geriausios kokybės Kava Fastbreak

,

kava tapo įdomesnė ir įsipareigojimas. Bet jūs žinojote, kad yra labai daug neįprastų faktų apie kavą, kuri tikrai privers jus suprasti, kaip nepaprasta kava iš tikrųjų yra?

Kai kurie Vardai ir Kažkoks Firsts

Jūs galite manyti, kad jūs jau žinote pagrindus apie kavą, bet

nuh-uh

Yra kai kurių iš daiktų, kuriuos jūs galbūt praleidote:

Kava buvo iš pradžių žinoma kaip Europos Vynas.

Cappu-kuris? Balinta kava yra iš tikrųjų gauta iš "Kapucino", vienuolių sektos, kurios apsirengimas primena Balintos kavos spalvą.

Espreso, italų kalba, pažodžiui reiškia, "kada kažką išguja".

Tai buvo arabai, kurie buvo žinomi kaip pirmi kavos aludariai pasaulyje.

Kava buvo taip pat pirmas maistas, kuris buvo šalčiu džiovintas. Tai įvyko 1938.

Pirma kavinė ar užkandinė pasaulyje atsidarė Paryžiuje 1689. Taip, net kelias atgal dieną, žmonės jau plūdo į užkandines, kad gautų jų kofeino sunkią padėtį.

Ibrik yra turkų Puodas, kuris yra panaudotas, kad sumaišytų kavą.

Ir, Jungtinių Valstijų įsteigimo tėvai iš tikrųjų suplanavo savo strategijas šalį... spėjime kas? Kavinės, žinoma!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiti įdomūs faktai

Yra kitų daiktų, kuriuos jūs turite žinoti... ir galite panaudoti, kad veiktumėte kaip Smulkmenų Meistras jūsų draugams!

Johann Sebastian Bach parašė kantatą, pavadintą "Scwight Stille Plaudert Niche", populiariau žinomas kaip "Kavos Kantata" 1732. Tai yra viskas apie vyrą, prašantį jos dukterį liautis gerti kavą.

1790, pirmas kavos skelbimas buvo publikuotas laikraštyje Jungtinėse Valstijose.

Per Pilietinį karą, kava tapo žinomesnė, kadangi tai tapo pagrindiniu daugumos kareivių gėrimu. Jie iš tikrųjų nuėjo į karą su kavos pupelėmis jų kišenėse!

Barista buvimą svarsto kaip žinomas darbas Italijoje.

Brazilija, būdama didžiausias gamintojas kavos pasaulyje, iš tikrųjų atvyko į punktą, kai jie turėjo per daug kavos, ir štai kodėl jie pabandė manyti, kad kitas naudojimas tam - toks kaip to naudojimas daro plastiką!

Muppets kūrėjo Jim Henson pirmas darbas? Jis turėjo papratimą padaryti reklaminius skelbimus kavai!

Ir, buvo laikas, kai kava buvo iš tikrųjų nepakankama Vokietijoje, ir lėktuvai metė "kavos bombas" ar kavos krepšius, kad padarytų žmones piktus su vyriausybe.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar, ne tiktai jūs žinote daug apie kavą, jūs taip pat sugebėsite panaudoti šitas smulkmenas, kad turėtumėte kai kuriuos atsitiktinius faktus malonumui kitas kartas, kurį jūs kabinate kavinėje.