Ieškantis Tik Teisingos Kavavirės? Išleiskite Apžvalgas Būti Jūsų Vadovu

Ar jūs esate ant ieškojimo, kad surastumėte kavavirę, kuri daro galutinį puodelį Javos, ar kaip dauguma žmonių, jūs būsite daugiau negu patenkintas tokiu, kad nuolatos tiekia gerą kavos puodelį, jūs galite išleisti apžvalgas būti jūsų vadovu.

Apžvalgų Tipai taip pat kaip Prekės ženklai ir Modeliai

Jūsų paieškos laikas bus natūraliai toks mažiau, jei jūs jau išsiaiškinote kavavirės tipe, jūs norite, bet vis dar niekada neskaudina ištyrinėti įvairius tipus, taip pat kaip įvairius prekės ženklus, kadangi kiekvienas tipas atvyksta su savo aiškiomis už ir prieš. Kitas daiktas, kad svarstytų yra, ar jūs ketinate nupirkti vietoje, ar užsakymas per telefoną ar tinkle. Jūs galite beveik visada nustatyti vietą gerbiamų prekės ženklų tokių kaip ponas Coffee, Keurig, ir Cuisinart šalia namų. Jei apžvalgos veda jus į mažiau žinomus prekės ženklus kaip Oxx, Behmore, Bonavita, ar Zojirushi, užsakydamas tinkle gali būti jūsų geriausiu ar tiktai pasirinkimu.

Svarbumas ar Ne svarbumas Skambučių ir Švilpimo

Daugelio kavos gėrėjų, Ant/Nuo jungiklio yra vienintelis patogumas, kurį jie jaučia, yra būtinas. Kitiems, daugiau skambučių ir švilpimo geresnis. Dauguma elektrinių kavavirių šiandien, be prancūzų paspaudimo tipų, atvyksta su skaitmeniniais laikrodžiais, laikmačiais, pavojaus signalais, ir daugiau. Daugelis yra programuojami. Cuisinart yra lyderis programuojamuose modeliuose, kurie yra ilgalaikiai, patikimi, ir daro gerą kavą.

Kavavirė su laikmačiu nėra niekas naujo, išskyrus protinga kavavire yra. Atrodo, ponas Coffee praskina kelią šiuo metu, siūlydamas Wi-Fi kavavirę, kurią jūs galite kontroliuoti nuo savo protingo telefono ar tabletės. Net galima programuoti pono Coffee alaus sąrašą iki savaitės iš anksto, ir gauti žinutę ant jūsų portatyvinio prietaiso, kai vandens rezervuaro poreikio pakartotiniam papildymui ar filtrui reikia pakeitimo.

Tai yra vis dar gera mintis perskaityti apžvalgas, kad įsitikintų, kad, nepaisant bet kokių vėsių ypatybių duotas modelis gali turėti, jūs vis dar gausite gerą kavos puodelį. Vienas recenzentas reikalavo pono Coffee, protinga mašina virė silpną puodelį. Antra, kitas apžvelgė reikalavimus pono Coffee modelis, kuris parduoda už tik mažiau kaip 50$, daro geriausią kavą bet kurio iš filtruotos kavos gamintojų. Prieš pasirinkimo sukūrimą, niekada neskaudina pamatyti tai, ką kiti sako.

Kur Pažiūrėti ir Kas Ieškoti

Jūs galite taip pat pasirūpinti įvairių prekės ženklų žiniatinklio svetainėmis jų produktų apžvalgoms, nors apžvalgos bus linkusios būti truputį palenktos. Amazonė yra vienas iš geriausių šaltinių apžvalgoms, taip pat kaip gera vieta buvimas pažiūrėti, jei jūs norite, kad plačiausias tipų, prekės ženklų, ir modelių pasirinkimas išsirinktų iš. CNET.com yra kitas puikus šaltinis apžvalgoms ir reitingams. Tas pats yra teisingas ConsumerSearch.com ir SeattleCoffeeGear.com.

Jūs galite Visada Eiti prie Skaičių

Pagaliau, jūs galite nueiti prie reitingų vienišų, jei duotas daro, ir modelis gavo apžvalgų didelį kiekį. Sunku sugesti, jei jūs įkuriate savo pirkimo sprendimą dėl 4.5-į 5.0 žvaigždžių reitingą. Jei jūs imate tą metodą, tai yra vis dar gera mintis užimti daug laiko, kad ieškotų bet kokių negatyvų recenzentų, galbūt pažymėjo, kadangi gali būti klaida ar ypatybė apie tam tikrą kavavirę, kuri, tuo metu, kai mažas, galėjo išvesti jus iš proto, tokie kaip turėjimas 4.5 žvaigždžių nominalios kavavirės su mygtuku, kuris yra linkęs laikytis.