Ašmenų Malūnėliai, Burzgimo Malūnėliai ir Malūnėlio/Kavavirės Ansambliai

Jūs galėjote pasakyti, kad yra tiktai du esminiai elementai į sukūrimą gero puodelio kavos, pupos ir kavavirės kokybės savarankiškai. Kas kartais pražiūrima yra kavos malūnėlis. Jūs galite nupirkti pagrindo kavą galėjime, kaip beveik kiekvienas turėjo papratimą padaryti tai, jūs galite nupirkti ir malti pupas prekybos centre, jūs galite nupirkti savo savą malūnėlį, ar jūs galite nupirkti kombinacijos kavos malūnėlį/kavavirę. Paskutinis metodas tampa ganėtinai populiarus, kadangi kava gali pradėti alaus sekundes būdama pagrindas.

Ašmenų Malūnėliui yra gerai. Burzgimo Malūnėlis yra Daug, Daug Geriau.

Yra du malūnėlių, ašmenų malūnėlio ir burzgimo malūnėlio baziniai tipai. Ašmenų malūnėlis yra mažiau brangus, bet jis turi pagrindinę nenaudą, kurioje jis negali pagaminti uniformos, mala. Jei jūs mėgstate prancūzų paspaudimo kavą ar espreso, ašmenų malūnėlis yra blogas pasirinkimas. Jei jūs tik norėsite gero puodelio kavos nuo filtruotos kavos gamintojo, ašmenų malūnėlis dažnai darys, bet jei tai yra didelis kavos puodelis, jūs norite, nueikite su burzgimo malūnėliu. Burzgimo malūnėliai gamina uniformą, mala, ir beveik visi modeliai yra reguliuojami.

Geresni Burzgimo Malūnėliai yra Brangūs. Bet jums negali reikėti "Geriau".

Iš tikrųjų geri burzgimo malūnėliai yra linkę būti gana brangūs, bet yra kelių ant rinkos, kurie parduoda už apytiksliai 100$. Jei jūs pastoviai ieškote "puikų" kavos puodelį, laukiate, kad užmokėsite 300$ ir viršuje aukštos kokybės burzgimo malūnėliui. Baratza Vario Keraminis burzgimo malūnėlis, kuris parduoda 450$ yra vienas iš geriausių, bet jūs nesugesite su Baratza Virtuozu ar Breville Protingu malūnėliu, iš kurių abu pardavinėja mažmenomis apytiksliai puse kainą.

Jūs galite suprasti reikšmingas santaupas, ir turėti gerą kavą, investuodamas kapitalą į kombinacijos malūnėlį/kavavirę, su daugeliu puikių pasirinkimų ant rinkos. Ant šitų prietaisų, malūnėlis sėdi viršuje kavavirė. Tai yra integralas, nors pakeičiamas, kavavirės dalis, tokiu būdu pėdsakas ant jūsų virtuvinio prekystalio lieka nepakitęs. Dalis mažesnio - ir dviejų puodelių modeliai, rodantys malūnėlius, gali net būti apibūdinta kaip būdamas kompaktiškas.

Daug Kombinacijos Vienetų, kad Išsirinktų Iš

Breville, Cuisinart, ir Krups, visi gamina kavos malūnėlio/kavavirės prietaisus žemame į vidurį kainų diapazono, ir visų trijų prekės ženklų turi gerą reputaciją parduoti kokybiškus produktus. Jei jūs norite didesnės mašinos, jūs galėtumėte svarstyti Krups KM7000, su jo 10 puodelių gebėjimu. Krups darė virtuvinius prietaisus daugiau kaip 150 metų, ir jie žino tai, ką jie daro. Jūs norėsite perskaityti apžvalgas iš pradžių tačiau. Ši mašina gamina didelę kavą, bet Krups kokybės garantijos programa galėjo panaudoti kelis žnaibančius, kad sutrukdytų su defektais vienetų kroviniui.

Breville YouBrew modelis yra, antra, kompaktiškesnis, šiek tiek elegantiškesnis, ir atrodo turi mažiau problemų su su defektais vienetais. YouBrew gali tiekti 12 puodelių, vieną puodelį, ar kažką tarp. Malimas ir jėga yra visiškai reguliuojami, ir jos LCD valdymo pultas yra patogus vartotojui į priešingybę. Tai nedaug triukšminga, bet mažiau kaip dauguma kitų malūnėlio/aludario kombinacijų, ir tai yra, žinoma, malimas, kuris daro triukšmą. YouBrew atvyksta ar su stikline ar su šiluminiu grafinu.

Cuisinart darė virtuvinius prietaisus 40 metų, ir kavavires praėjusiems 10. Jų penki modeliai "linijos viršūnė" (visas DGB pažymėjimo nešimas) mala ir raugas tarp 2 iki 10 ar 2 į 12 puodelių. Pavyzdinis DGB-550BK yra numylėtinis, be abejo iš dalies dėka jo išpuoselėto Italijos projekto.

Kombinacijos kavos malūnėlio/gamintojo turėjimas turi daug prasmės. Jūs galite sutaupyti erdvę, pinigus, ir net išvalymo laikas. Krups, Breville, ir Cuisinart prekės ženklai yra aptarti čia todėl, kad jie yra puikūs prekės ženklai, ir yra plačiai pasiekiami.