12 Daiktų, kad Žinotų Apie Kavą

12 Didelių Faktų Apie Kavą

Kava yra labai daug tautų dienos režimo neatimama dalis, mes dažnai neduodame to, sekundė galvojo. Tokiu būdu mes manėme, kad bus įdomu sudėti sąrašą įdomių faktų apie kavą, kad jūs negalėtumėte žinoti...

Nesvarbu, ką bet kas sako jums, kofeinas negali padėti jums išsiblaivyti viršuje, tai yra užbaigtas mitas. Gėda.

Havajai yra vienintelė Amerikos valstybė, kuri augina kavą

Kava buvo iš pradžių suvalgyta ir ne išgerta. Pasakoma, kad tai buvo atrasta, kai ožio piemenys pastebėjo padidintus energijos lygmenis po to, kai jų ožiai valgė kavos vyšnias, kurios nukrito ant pagrindo.

Kava yra antra labiausiai mainyta prekė pasaulyje, po naftos. Duoti jums mintį apie tai, kaip plačiai sunaikintas tai yra, Starbucks vienišas tarnybos 151 000 žmonių visame pasaulyje, tuo metu, kai Kenijoje, 5 milijonai žmonių yra priklausomi nuo kavos pramonės jų pajamoms.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaina espreso, aptarnautos baruose ir kavinėse Italijoje, yra reguliuota Italijos vyriausybės todėl, kad tai laiko jų kasdienio gyvenimo esmine dalimi.

Visa pasaulinė kava yra užauginta 'pupos juostoje'. Taip specifinis yra sąlygos, turėjo sėkmingai užauginti kavą, kad šiauriausia kavos šalis gamintoja pasaulyje yra Pakistanas.

Vagystės ir smurto epidemija apima kavos pramonę Kenijoje, šalis, kur džiovintų pupų kilogramas gali būti vertas savaitės darbo užmokesčio. Ypatinga policija buvo įkurta, kad turėtų reikalo su problema, bet reidai prie ginkluotų gaujų yra kasdieninis atsitikimas. Kavos augintojai turi privertimą miegoti jų laukuose, tokiu būdu jie gali atremti tariamus vagis. Vagys nėra subtilūs, su pranešimais ginkluotosios apsaugos kavos gamyklose, nušautose strėlėmis ir mirtinai sumuštas su šakomis. Kaimiečiai paėmė į kovą su ugnimi su ugnimi, ir užkluptus nusikaltimo vietoje nusikaltėlius linčiavo gatvėje.

Daugiau kaip 500 milijardų kavos puodelių yra išgerti kasmet, ar apytiksliai 1.4 milijardai puodelių per dieną. Daugiau kaip to pusė yra sunaikinta per pusryčius.

Kava gali būti suvartota, kad kurstytų automobilį. Tuo metu, kai technologija yra vis dar jos kūdikystėje, yra kažkas dar kartą patikinantys žinojime, kad tas pats puodelis, kuris gauna jus einantis ryte galėjo vieną dieną iš tikrųjų gauti jus dirbti be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Truputį žinomas faktas, bet vertė, žinanti bet kokiu būdu - brendo, espreso turi 2.5 % riebalus, tuo metu, kai filtruota kava turi savyje 0.6 % riebalus.

Pasaulinis pirmas webcam buvo išrastas Kembridžo universitete, kad išleistų mokslininkus technologijos grupėje žinoti, jei jų kavinukas buvo pilnas ar ne. 1991, jie nutaikė savo telekamerą į jų kavos išdavimo įtaisą ir tekėjo ilgis pėdomis, gyvas ant tinklo, kad sutaupytų save bevaisės kelionės nusivylimas. Šis paveikslas yra pačios pirmosios laidos.

Airių kava buvo iš pradžių išrasta, kad sušildytų šaltus Amerikos avialinijos keleivius, skrendančius nuo Airijos.

Jei jūs turite daugiau ne jūsų savo, kad turėtumėte, mes mėgtume išgirsti juos, taip prašom užmegzti ryšį su mumis Javoje Caffe.