Žingsniai Atvaizdų Naudojant Fotoparduotuvę Išjungimo

Jūs norite išpjauti asmenį ar objektą nuo fotografijos? Jūs galite lengvai padaryti taip jūsų mėgstamos fotografijos redagavimo programinės įrangos naudojimą. Viena iš populiariausių programinės įrangos programų, kurias jūs galite panaudoti yra Plaušaplytės Fotoparduotuvė. Kad vestų jus yra patarimų ant, kaip išpjauti objektą ar asmenį, naudojantį Fotoparduotuvę:

Kaip Išsijungti Naudojant Fotoparduotuvę

Jūs turite pradėti, atidarydamas fotografiją Fotoparduotuvėje ir nagrinėti asmenį ar prieštarauti, kad jūs norite išsijungti. Jūs turite išrinkti objektą, kurį jūs išpjaunate. Vienas iš geriausių įrankių, kad panaudotų, kad padarytų pasirinkimą yra Greitas pasirinkimo įrankis. Idealiems rezultatams jūs turite garantuoti, kad jūs renkate visą objektą. Jūs turite pažymėti, kad visada geriau išrinkti daug fono negu praleisti kritišką objekto dalį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Po pasirinkimo sukūrimo, jūs turite nukopijuoti ir priklijuoti tai, kur jūs norite. Kai jūs priklijuosite naują atvaizdą pasirodys kaip naujas sluoksnis virš foninio sluoksnio. Kad paslėptumėte sluoksnius, jūs turite spragtelėti Akių piktogramą, kuri yra paprastai šalia foninio sluoksnio. Kai tik objektas yra ant savo savo sluoksnio, jūs sugebėsite lengvai pakeisti foną į kažką, kurio jūs norite.

Jei jūs norite nunešti fotografijos foną, neištrindamas jokios objekto dalies, jūs turite panaudoti trintuko įrankį. Jei ten praleidžia elementus jūsų fotografijoje, jūs turite panaudoti klono pašto ženklo įrankį. Jūs turite Alt-click rajonas, kur jūs norite paimti pavyzdį ir paskui tempti įrankį per trūkstamus fotografijos elementus.

Jūs turite prisipildyti trūkstamuose kraštuose, naudodamas klono pašto ženklo įrankį. Kad padarytumėte tai, jums reikia į Alt-click krašto šalia viršūnės fotografijos ir pildote rajoną žemiau to. Jei kraštai nėra aiškūs po jų užpildymo, jūs turite panaudoti trintuko įrankį, kad išvalytumėte jį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei yra kai kurie fotografijos elementai, kurie nėra geros būklės tokiu būdu reikalingumas, kuris bus perpavidalintas, jūs turite panaudoti suskystinti filtrą. Kai tik viskas yra užsakyme, jūs turite pakeisti fotografijos dydį į savo pageidaujamą dydį. Jūs galite taip pat suvynioti ar paversti tai naudojantis Paversti pasirinkimą po Edit meniu.

Išvada

Jie yra žingsniai, kuriuos jūs turite sekti, kad profesionaliai išpjautumėte atvaizdą ar asmenį nuo fotografijos. Prie kitas anksčiau minėtus žingsnius jūs neabejotinai gausite profesinius atvaizdus.