Selfie Manija

Pats portretai buvo aplink per daug metų, bet kadangi pasirodymas protingų telefonų su telekameromis, 'selfies' nuėjo virusiniai.

Jų populiarumas yra dėl vieningumo jausmo, kai du, trys ar daug veidų yra artimi kartu paveiksle. Momento spontaniškumas auklėja laimingus, natūralius posakius, ir gebėjimas paimti daug atvaizdų skubiai garantuoja, kad bent jau vienas atvaizdas turės visas atidarytas akis.

Iki, ar portretas vaizduoja teisingą panašumą yra neįtikimas. Plataus kampo lęšis, panaudotas protingame telefone, perdeda foreshortening, iškraipydamas veido ypatybes žymiai. Nosys atrodo didesnės, akys yra skirtingi dydžiai, ir ausys atrodo per mažos. Šitie skirtumai yra svarbūs todėl, kad net mažyčiai veido proporcijų skirtumai yra ganėtinai pastebimi mums. Populiarus posakis, kad simetrija yra grožis yra iš tikrųjų teisingas. Veidai šalia kraštų turi įstrižai ištemptą žvilgsnį, ir apkarpymui smogia ir nepataikyti. Antra, posakis ir istorija pralenks paveikslo kokybę, kiekvienas kartas ir dauguma žmonių jaučia, kad mažas iškraipymas yra maža kaina, kad užmokėtų už didelį šūvį.

Žinoma, yra būdas įveikti šitą stoką, bet tam tikros aukos turi būti aukotos. Normalus ar truputį teleobjektyvo kampo lęšio nustatymas gali būti nustatyti ant telekameros/telefono (prieš nuotraukos darymą) ir skaičius galvų, apribotų iki vienas ar du. Bet dauguma žmonių turbūt neįdėtų pastangų ar neskubėtų, kad studijuotų techniką. Geriau dar turėtų turėti trečią asmenį imti fotografiją nuo normalaus atstumo, bet tada jūs negalėjote pavadinti jos selfie. Tai yra paslaptis man, kodėl daugelis, selfie fotografas laiko telekamerą/telefoną vertikaliai, kai tai yra kaip tik taip, kaip lengvas laikyti tai horizontaliai labai pagerintos sudėties kūrimas, kai trys ar daugiau veidai yra paveiksle. Mano didžiausias nusivylimas yra toks, kad milijonai truputį iškraipytų selfie portretų yra padėti ant Facebook reiškimas parodyti pasauliui teisingą jų veido pavaizdavimą.

Šitie pasiūlymai laikysis teisingas skaitmeniniams telekameros vartotojams. Profesiniai portreto fotografai, naudojantys DSLR, teikia pirmenybę ekvivalentiškam šimto iki šimto dešimt milimetrų lęšio ilgiui. Tam tikri korekciniai padariniai gali būti panaudoti, plėsdami teleobjektyvo ilgį į šimtą trisdešimt penkis milimetrus. Be to kažkoks erdvinis suspaudimas bus pastebėtas.

Mano viltis yra tokia, kad protingi telefoniniai inžinieriai kada nors suteiks protingiems telefonams optinius zvimbimo telekameros lęšius, o ne skaitmeninius zvimbimo lęšius, kuriuos jie dabar turi. Optiniai zvimbimo lęšiai laiko tą pačią aukštą kokybę visur zvimbime skirtingai nuo skaitmeninių zvimbimo lęšių, kurie turi aukštą kokybę tiktai plačiausiame nustatyme.