Patarimai Ant, Kaip Nunešti Foninius Atvaizdus Naudojant Fotoparduotuvės Programinę įrangą

Ar jūs esate profesinis grafinis projektuotojas, ar jūs mėgstate redaguoti fotografijas malonumui, jūs galite lengvai nunešti fono naudojimo profesionalą grafinė projekto programinė įranga. Viena iš geriausių programų, kad jūs turite svarstyti naudojimą yra Fotoparduotuvė. Jei jūs niekada nepanaudojote programos anksčiau, yra vadovas ant, kaip nunešti foną nuo jūsų fotografijos.

Kaip Nunešti Foną Naudojant Fotoparduotuvę

Jūs turite pradėti, atsiverdamas Fotoparduotuvės programą. Kaip elgesio taisyklė jūs turite garantuoti, kad programa atsidaro sėkmingai anksčiau, negu jūs padarysite kažką. Kai tik tai atsidarė, jūs turite pakrauti fotografiją, kurią jūs norite suredaguoti. Kad padarytumėte tai, jūs tiktai turite spragtelėti "Rinkmenos" etiketę ant viršutinio kairio ekrano kampo. Jūs turite tada išrinkti "Atidarytas" ir nustatyti vietą fotografijos, kuria jūs domitės.

Po fotografijos krovimo jūs turite perkelti tai į ištraukimo platformą. Kad padarytumėte tai, jūs turite paspausti "filtro" etiketę navigaciniame meniu ir paskui pasirinkti "Ištraukos" veiksmą. Darbas šio noro automatically baigiasi į fotografiją, peradresuotą į "Ištraukimo" platformą.

Naudojant jūsų žymeklio įrankį, jūs turite nubrėžti bendrais bruožais dalį fotografijos, kurią jūs norite sulaikyti. Po to darbo laikini skaitmeniniai dažai atrodys aplink tolimiausią rajoną, kad jūs norite laikytis. Jūs turite spragtelėti dažų kibiro piktogramą, ir nubrėžtas bendrais bruožais rajonas bus užpildytas dažų.

Jūs turite patvirtinti, kad jūs norite nunešti foną, spragtelėdamas "gerai". Kai jūs spragtelėsite "gerai", jūsų fotografiją nukreips atgal į Fotoparduotuvės drobę, ir jūs pamatysite tai su fonu, jau nuneštu.

Jūs turite nunešti bet kokį perteklių fono prie teisės, paspaudžiančios trintuko atvaizdo piktogramą. Kad padarytumėte kraštus švaresnius ir tikslius, jūs turite valyti fotografijos kontūrą.

Jei trintuko įrankis yra per didelis, jūs turite sureguliuoti šepečio dydį, paspausdamas strėlę virš šepečio. Jūs galite lengvai pakeisti šepečio dydį, perkeldamas jo svirtį nuo kairio pasitaisyti. Jūs turite pažymėti, kad jūs gausite mažiausią dydį, kai jūs perkelsite svirtį kairėn.

Jūs turite duoti jūsų fotografijai paskutinį žvilgsnį, ir jei patenkintas jūs turite sutaupyti ją, spragtelėdamas "Rinkmeną", ir paskui "Taupo Kaip." Jūs turite pavadinti savo fotografiją, ir spragtelėjimas "Taupo", kad uždarytų naują fotografiją ir sukauptų tai jūsų kompiuterio standžiajame diske.