Paprasti Patarimai ant, Kaip Daryti Puikią Nuotrauką

Jūs turite skaitmeninę telekamerą? Jei jūs darote tada, jūs esate jau vienas žingsnis arčiau į tą puikų paveikslą! Tik kelios paprasta technika galėjo pakeisti viską ir paversti vidutiniškus šūvius į akį gaudančius vieno dolerio banknotus. DSLR telekameroms, imdamas gerą asmens portreto fotografiją reikalingas, kad jūs sutelktumėte telekamerą į temos akį. Tai savo ruožtu padarytų temos veido masažo ypatybes labiau sutelktas ir aštrias. Paskui, jūs turite išvengti turėti per didelį skaičių objektų, užkemšančių viršuje fotografiją, kadangi svarbiausias centras turi būti tema. Paimkite papildomą atsargumą, kad įsitikintumėte, kad nėra vėliavkočio, gatvių ženklo ar medžio kamieno, atvykstančio iš temos galvos, imant fotografiją! Galiausiai, panaudokite žemą f-sustojimą - (tokį kaip f/1.8), kad padarytumėte foną mažu blurry, kuris tada atneštų dėmesio centrą ir susitelktų ties jūsų tema.

Kitoms telekameroms, tokioms kaip bet kas kitas ne profesinė skaitmeninė telekamera ar telefoninė telekamera, laiko foną supaprastintą, tokiu būdu centras lieka apie temą ir nesikeisti į objektus aplink jį/jos. Jei yra objektas rėme, kuris neturi jokio ryšio su tema, jūs fotografuojate, iškeldinate tai ar perkeliate savo temą į geresnį taškelį. Mažiau yra visada daugiau, ir prioritetas turi būti duotas susitelkimui ties tema ir niekuo kita paveikslui iš tikrųjų būti žymus.

Taip pat, darydamas nuotraukas jūs galite pritaikyti kelias pagrindinę fotografo techniką, kad priverstumėte jūsų paveikslus atrodyti didysis. Perspektyvos naudojimas yra toks. Pavyzdžiui mes esame įpratę matyti pasaulį nuo penkiomis ar šešiomis pėdomis virš pagrindo. Galvokite, kaip jūs galite pakeisti savo rėmą, keisdamasis, kur telekamera yra padėta. Pavyzdžiui, imdamas asmens portreto šūvį, neimdamas to akių lygmenyje kaip paprastai jūs galėjote pabandyti paimti tai iš viršaus ar apačioje. Žr., kaip, keisdama rėmą šviesa ir neapsaugojimo lygmenys pasikeičia.

Daugumos punkto-ir-fotografavimo telekamerų yra įperkamos, bet yra skaitmeninių telekameros kainų sąrašas, kad padarytų jūsų paiešką šiek tiek lengvesnę. Išlaidos telekameroms ir reikmenims neturi sulaužyti banko (priklausomai nuo jūsų reikalavimo, žinoma, t.y. profesinių telekamerų PRIEŠ ne profesinės telekameros), jūs tik turite žinoti, kur pažiūrėti. Tačiau, užtaisytas su bet kokia gera telekamera bus automatically duoti jums gebėjimą daryti 'puikias nuotraukas' - joks reikalingas raketos mokslas, jūs tik turite žinoti, kaip valdyti tą valdžią, nuspręsdamas susitelkti.