5 Patarimai Didelių Jūsų Vaikų Fotografijų Paėmimui

Jūsų vaikų fotografijų paėmimas gali dažnai atrodyti kaip testamento mūšis. Jūsų vaikai yra nebendradarbiaujantys, ir daugiau jūs bandote kontroliuoti situaciją blogesnis, kurį tai gauna. Jūs bandote gauti juos šypsotis, ir jie grąžina jums, pasidarydami net irzlesni. Bet yra daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad pakeistumėte viską tai. Yra mano geriausi 5 patarimai didelėms natūralioms vaikų fotografijoms.

Nebandykite kontroliuoti viską

Kaip tėvai mes dažnai jaučiame, kad tai yra mūsų pareiga pasakyti mūsų vaikams, kas padaryti. Mes sakome jiems, kai eiti gulti, kai maitintis, ir kai turėti vonią. Tai yra, kaip mes rūpinamės vaikais. Tačiau, yra vienas daiktas, kurį vaikai žino daugiau apie tai, negu mes. Jie žino, kaip būti vaikais. Kai jūs fotografuojate savo vaikus, jūs fotografuojate vaikystę, ir vaikai yra ekspertai tame. Išleiskite savo vaikų ekspresą, kaip jie yra ir įrašo jį palikuonims. Sekite, neveskite, ir naudokite savo telekamerą kaip įrankį, kad pasimokytumėte apie juos. Išvenkite iškelti savo vaikus, jie jausis priversti ir pasipiktinę, ir net blogiau jie užaugs, kad labai nenorėtų paimti jų paveikslą.

Žinokite savo įrangą

Vaikai juda greitai ir turi trumpą dėmesio trukmę. Jei jūs norite sugauti tą didelę fotografiją, svarbu, kad jūs esate pažįstamas su įranga, kad jūs naudojate ir žinote, kad geriausi nustatymai gauna tipą atvaizdų, kurių jūs norite. Tai ketina užsiimti su jūsų telekamera, skaitant vadovą ir susiimant su techniniais aspektais. Fotografija panėšėja į kažką kita. Jei jūs norite būti geras tame, jūs turite padaryti darbą. Aš mėgstu šauti ant skylės prioriteto ir versti autocentrą sekti mano temas, bet nėra jokių kietų taisyklių. Bandykite ir sužinokite kas darbai jums.

Persistance

Nebūkite pribloškiamas, jei jūs negaunate didelio šūvio po pirmų penkių minučių. Kartais jūs turite paimti daug blogų šūvių, kad gautumėte tą geras šūvis. Dažnai svarbiausias skirtumas tarp mėgėjo ir profesionalo yra, kad mėgėjas pasiduoda anksčiau, negu profesionalas būtų. Atsiminkite, kad jūsų blogiausia fotografija yra visada toks, kurį jūs neėmėte. Didysis vaikų fotografas būdamas yra viskas apie atkaklumą.

Fotografavimas nuo Jų Lygmens

Visada bandykite pritūpti žemyn, kai jūs fotografuojate vaikus. Ne tiktai tai daro geriau geresnei sudėčiai, tai padeda jungtis su jais jų lygmenyje. Pabandykite kalbėti su jais ir bendrauti tuo, kas tęsia taip situaciją, atrodo normalesnis, nesislėpkite už savo telekameros ir tyliai imkite fotografijas - kuris sutrikdys juos.

Parinkite Didelę Vietą

Ėjimas į paplūdimį ar lauke į šalį padės jums imti dideles fotografijas. Sulaikykite savo vaikus užimtus ir padarykite dieną, nuotykis ir dideli paveikslai iššoks prieš jus. Geresnės vietos duoda jums didelę pradžią gaminime didelių atvaizdų ir laiko jūsų vaikus sudomintus.

Laikykitės šitų 5 paprastų patarimų, ir jūs turite didelį pagrindą tam, kad padarytumėte dideles jūsų vaikų fotografijas. Jie yra didelis pradinis taškas, bet galų gale jūs turite užsiimti ir bandymas, kad pamatytumėte kas darbai jums ir jūsų vaikams. Kiekvienas yra skirtingas, ir portretai yra apie to individualumo išreiškimą. Nesibijokite padirbinėjimo, jūs valdote kelią, ir jūs niekada neisite toli neteisingai!